31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADINLAR ANNELERE HEDİYELER DAĞITTI

Samsun'da CHP'li kadınlar annelere hediyeler dağıttı

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP İl Kadın Kolları ve partililerle birlikte, Kadamut mahallesinde annelere hediyeler dağıttı.

14 Mayıs 2020 Perşembe 17:31 GÜNCEL
CHP Samsun İl Kadın Kolu Başkanı Nazan Güneysu ve yönetimi, İlkadım Kadın Kolu Başkanı Suna Ceylan, Meclis Üyesi Hatice Çakır ve milletvekili Neslihan Hancıoğlu 10 Mayıs Anneler gününde sokağa çıkma yasağından dolayı dağıtılamayan hediye paketlerini Kadamut Mahallesinde annelere bugün dağıttılar.

CHP Samsun İl Kadın Kolu Başkanı Nazan Güneysu, yaptığı açıklamada "10 Mayıs Pazar Anneler Gününde sokağa çıkma yasağından dolayı gerçekleştiremediğimiz çalışmamızı bugün gerçekleştirdik. İlkadım ilçesi Kadamut mahallesinde yaşayan annelerimizi ziyaret ettik. Çok mutlu oldular. Onlar mutlu olunca bizde mutlu olduk. Bu ziyarette milletvekilimiz Neslihan Hancıoğlu ‘da bizimle birlikteydi. Bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz. İlkadım ilçe kadın kolları başkanımız Suna Gül Ceylan ve yönetim kurulu üyesi kadınlar ve İlkadım belediyesi Chp li meclis üyesi Hatice Çakır da bize destek verdiler.Kadının gücü, zerafeti,nezaketi,birlik ve beraberlik duygusunu bir kez daha yaşadık ve yaşattık" 

CHP Milletvekili Neslihan Hancıoğlu "Salgına rağmen hayat devam ediyor fakat yaşanan sıkıntılar katlanarak büyüyor. Sosyal mesafemizi koruyarak hemşerilerimizle bir araya gelmeye, dertleriyle dertlenmeye, imkanlarımız ölçüsünde sorunlarını çözmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün il ve ilçe kadın kollarımızın değerli yöneticileriyle birlikte İlkadım ilçemizin Kadamut Mahallesindeydik" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da öğrenciler İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yüzlerce mektup yazdı

Samsun'da öğrenciler İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yüzlerce mektup yazdı