22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA ÇİFTLİK CADDESİ OTOPARK ÜCRETLERİNE İKİ KAT ZAM YAPILDI

Samsun'da Çiftlik caddesi otopark ücretlerine iki kat zam yapıldı

Samsun'da bir süre önce yeniden trafiğe açılan ve Parkomat cihazlarının konulduğu Çiftlik caddesinde otopark ücretlerine zam yapıldı.

10 Ekim 2020 Cumartesi 17:54 GÜNCEL

Samsun'da esnafların iş yapamadıkları gerekçesi ile yeniden araç trafiğine açılmasını isteyerek trafiğe açtırdığı Çiftlik caddesinde otopark ücretlerine zam gelirken, esnaflar ise sinek avlamaya devam ediyor.


31 Mart yerel seçimleri öncesi yine Çİftlik caddesi esnaflarının trafiğe kapatılmasını istediği Çİftlik caddesi, seçim sonrası yine aynı esnaflar tarafından iş yapamadıkları gerekçesi ile yeniden araç trafiğine açılması istendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi seçim sonrası Çiftlik caddesinin trafiğe açılması için mini bir anket yaptı. Bu anket sonucuna göre Çiftlik caddesi yeniden trafiğe açılırken, bu caddeye anında ise Samsunluların tepki gösterdiği parkomat sistemleri kuruldu. 

Çiftlik caddesine parkomat cihazlarının konulması ise tepkilere neden olurken cadde trafiğe açıldıktan kısa bir süre sonra ise adeta açık hava otoparkına dönüştü. Çiftlik caddesinde Parkomat firması olan Parktek caddeye park edilen araçlardan ücret alırken, şuan Çiftlik caddesinde Büyükşehir Belediyesi görevlilerinin araçlara park cezası uygulamaya başladığı, Parkomat firmasından caddeden alındığı park ücreti ve park cezası gibi işlemlerin belediye görevlileri tarafından yapılmaya başlandığı gündeme geldi.

Samsun Büyükşehir Belediyesine geçen Çiftlik caddesinde ki otopark ücretlerine ise iki kat zam yapıldığı zamlı otopark ücretlerinin ise Pazartesi gününden itibaren uygulanmaya başlanacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

SAMSUNLU

13 Ekim 2020 Salı 09:55

zaten trafiğin açılması esnafa ne kazandıracaktı anlamadık .. yüzde yüz zam ne demek yaaaa ayıptır . su faturalarında türkiye de lideriz sanırım.. eee Samsun lider şehir.. ekmeğede yüzde yirmi zam yapıldı hayırlı olsun şehrimize gramaj arttırılmadan. 200 gr ekmek 1.5 tl oldu . araştırın Türkiye de en pahallı ekmeği yiyen şehirlerdeniz.

Erruğrul

10 Ekim 2020 Cumartesi 19:08

Vatandaşı böylesine mecbur bırakıp zor durumda bırakan otopark ücretleri haberlerinin üzerinde duemazsınız neden acaba halkın yararına çevirmek için bu haberin üzerine gidilmez mesela

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TFF açıkladı! Localara yüzde 50 kapasite seyirci alınacak

TFF açıkladı! Localara yüzde 50 kapasite seyirci alınacak