24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ÇİFTLİK CADDESİNİN YENİDEN TRAFİĞE AÇILMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Samsun'da Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması için çalışmalar başladı

Samsun'da Çiftlik caddesi AVM projesi kapsamında trafiğe kapatılan Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması için çalışmalar başladı.

14 Ocak 2020 Salı 15:18 GÜNCEL

Samsun'da eski Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz döneminde trafiğe kapatılan Çiftlik caddesi 31 Mart seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir döneminde yeniden trafiğe açılması için çalışmalar başlatıldı.


Çiftlik caddesinin trafiğe kapatılmasını isteyen esnaflar, 31 Mart seçimlerinin ardından başkan seçilen Mustafa Demir'den caddenin yeniden trafiğe açılmasını istedi. Bu talep üzerine Büyükşehir Belediyesi bir anket yaparken bu ankette 291 kişi caddenin yeniden trafiğe açılması yönünde görüş belirtti. Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili yapılan ankette, caddenin trafiğe açılması yönünde karar çıkarken, Samsun Büyükşehir Belediyesi araçları bugün Çiftlik caddesine girerek caddenin trafiğe açılması için çalışmalarına başladı.

Trafiğe kapalı olan Çiftlik caddesinde bulunan oturma grupları belediye ekipleri tarafından bulunduğu yerden birer birer kaldırılırken, bazı vatandaşlar ise caddenin yeniden trafiğe açılacak olmasına tepki gösterdi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri Çiftlik caddesinin trafiğe açılması ile ilgili çalışmalarını gün boyu devam ettirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mustafa demir

15 Ocak 2020 Çarşamba 23:12

Bence açınca bi daha kapatsınlar bi daha açsınlar

vatandaş

15 Ocak 2020 Çarşamba 14:43

Buna oy verip başımıza bela edenler, size sesleniyorum: çiftliği trafiğe açmasının, parkteki kaldırmamasının, su zammının, samsunspora antrenman sahası vermemesinin ve seçim öncesi tüm yalanlarının vebali sizin olacak bilesiniz...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde yine kuyruk çilesi

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde yine kuyruk çilesi