21 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN'DA CITY MALL AVM'NİN AÇILIŞINA SAFİYE SOYMAN İLE FAİK ÖZTÜRK GELİYOR

Samsun'da Cıty Mall AVM'nin açılışına Safiye Soyman ile Faik Öztürk geliyor

Samsun'da 10 Ocak 2020 tarihinde açılışı yapılacak olan Cıty Mall AVM bin kişiye istihdam kapısı açacak. Atakum Cıty Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, alış veriş merkezinin açılışına Samsunluları davet etti.

09 Ocak 2020 Perşembe 23:18 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde yapımı tamamlanan Cıty Mall AVM'nin 10 Ocak 2020 günü yapılacak açılışı ile ilgili açıklama yapan AVM'nin Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, Samsun halkını açılışa davet etti.


Atakum Cıty Mall AVM'nin açılış törenine Ayşe Hatun Önal, Özge Ulusoy, Itır Esen gibi ünlü modellerin yanı sıra Safiye Soyman ve Faik Öztürk'de katılacak.

Cıty Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik açılış ile ilgili yayınladığı mesajda çok heyecanlı olduklarını belirterek "Tüm Samsun halkı ile buluşmak için uzun zaman bekledik. Sonunda açılışımızı gerçekleştirip Samsun'a en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. Bizler sizlere en güzel şekilde hizmet verme gücümüzü sizlerden alıyoruz. Bundan dolayı tüm Samsun halkının desteğinin arkamızda olduğunu bilerek her zaman şehrimiz için en güzel olanı yapacağız" dedi.

Samsundaki vatandaşları 10 Ocak Cuma günü yapılacak muhteşem açılışa davet Eden Çelik "Şehrimizin ekonomisine katkıda bulunacak ve en az 1000 kişiye iş istihdamı sağlanacak CITY MALL AVM'nin açılışına tüm Samsun halkını davet ediyorum. Vatandaşlarımızın doya doya vakit geçirmesi için özenle hazırladığımız ve tam 3 gün sürecek açılış etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Samsun için artık şehrin buluşma noktasında olma vakti" diyerek sözlerini sonlandırdı.

Cıty Mall Avm 10 Ocak Cuma günü saat 14:00'da akıllardan silinmeyecek etkinlikler ile açılışını gerçekleştirecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş AK Parti ve MHP'lilerin Cumhur İttifakına nasıl ihanet ettiğini açıkladı

Necattin Demirtaş AK Parti ve MHP'lilerin Cumhur İttifakına nasıl ihanet ettiğini açıkladı