02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ÇOK SAYIDA İŞADAMI FETÖ'DEN MERCEK ALTINA ALINDI

Samsun'da çok sayıda işadamı FETÖ'den mercek altına alındı

Samsun'da FETÖ ile mücadele sürüyor! Samsun'da aralarında işadamlarının da bulunduğu çok sayıda isim FETÖ soruşturmasında mercek altına alındı.

22 Ekim 2021 Cuma 18:59 GÜNCEL

Samsun'da 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişimi sonrası sürdürülen FETÖ soruşturmaları tüm hızı ile sürüyor. Samsun'da çok sayıda işadamı mercek altına alındı, terör örgütü ile bağı olan isimler tespit edildi.


FETÖ terör örgütünün uyuyan hücreleri ile birlikte gaybubet evlerine yönelik operasyonlar devam ediyor. Samsun'da emniyet güçleri 15 Temmuz 2016'dan beri FETÖ yapılanmasına yönelik sürdürdükleri başarılı operasyonlarla dikkatleri çekiyor. Bu anlamda derin ve titiz çalışmalar sürdüren emniyet güçleri Bylock kullanan ve terör örgütü ile hala iktisaplı durumda olan uyuyan hücreleri deşifre etmek için aralıksız çalışıyor. 

Samsun'da da bu anlamda çok sayıda iş adamı mercek altına alınırken, iş ve işyerleri FETÖ ile bağlantılı olan isimlere yönelik ciddi soruşturmalar yürütülüyor. Bu kapsamda Samsun'da aralarında iş adamları, FETÖ ile bağlantılı derneklere üye kişiler, FETÖ'nün düzenlediği gezilere katılan isimlere yönelik istihbarat soruşturmaları yapıldı. Samsun'da yapılan bu istihbarat soruşturmalarında tanınan bazı iş adamları ile geçmişte terör örgütünün güdümünde olan bazı derneklere üye kişi ve kişilerin terör örgütüne müzahir oldukları kayıtlara geçti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMKON ve SAMDEF üyeleri Kartal ve Maltepe Belediyelerini ziyaret etti

SAMKON ve SAMDEF üyeleri Kartal ve Maltepe Belediyelerini ziyaret etti