31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ÇÖPTEN ÜZERİLERİNE ELBİSE TOPLAYAN BABA VE OĞLUNUN GÖRÜNTÜLERİ YÜREK BURKTU

Samsun'da çöpten üzerilerine elbise toplayan baba ve oğlunun görüntüleri yürek burktu

Samsun'un İlkadım ilçesi Kılıçdede mahallesinde Ramazan ayında çöp içerisinden kendi üzerine elbise bakan baba ve oğlunun görüntüleri yürek burktu.

27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:30 GÜNCEL

Samsun’un İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi Kastamonu Sokak üzerinde bulunan çöp konteynırlarının arka bölümüne atılan çöpler içerisinden kendi üzerilerine elbise toplayan baba ve oğlunun görüntüleri üzüntü yarattı.


Ramazan ayında Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Kastamonu sokak üzerinde bulunan  çöp yığınları arasında bir baba ve oğlunun, çöpe atılan elbiseleri toplaması objektiflere yansıdı.İlkadım ilçesi Kastamonu sokakta bulunan çöp yığınları arasına giren baba ve oğlu, burada bulunan elbiseleri göz kararı ile üzerilerinde denedikten sonra almaları dikkati çekti. diyekonustu.com haber sitesinde yayınlanan iç burkan görüntülerde, çöplüğü karıştıran baba ve oğlunun burada bulunan elbiseleri üzerilerine deneyerek alması saniye saniye görüntülendi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hüseyin Türk

27 Mayıs 2019 Pazartesi 21:16

Abi bunların kim olduğunu bulsakta birer bayramlık alsak yardımsever çok bulunacaktır ben memur halimle alırım kim olduğunu bilsek atakum belediyesi eski zabıta müdürü hüseyin türk iyi ramaZanlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedi bulundu

Samsun Vezirköprü'de kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedi bulundu