28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA CORONA VİRÜSÜNE KARŞI HALK OTOBÜSLERİ İLAÇLANIYOR

Samsun'da Corona Virüsüne karşı halk otobüsleri ilaçlanıyor

Samsun'da ölümcül Corona(Korona) Virüse karşı toplu taşıma araçları ilaçlanırken, Salıpazarı İlçe Belediyesi de halk otobüslerinde virüse karşı ilaçlama çalışması yaptı.

10 Mart 2020 Salı 16:03 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı İlçesinde Özel Halk Otobüsleri, olası korona virüsü ve salgın hastalıklara karşı önlem amaçlı dezenfekte ediliyor.


Çin’de başlayarak binlerce kişinin ölümüne neden olan ve dünyada küresel bir tehdit haline gelen öldürücü corona virüsüne karşı tüm Türkiye’de olduğu gibi Salıpazarı İlçesinde de önlemler alınıyor.

ÖNLEM ALIYORUZ
Salıpazarı Özel Halk Otobüsleri Dernek Başkanı Hüseyin Şahin  “Salıpazarı-Çarşamba ve Salıpazarı-Samsun seferlerini yapan  Özel Halk Otobüslerimiz virüse ve diğer salgın hastalıklara karşı ilaçlanarak dezenfekte ediyor”dedi.UZMAN EKİPLERCE YAPILIYOR
Dezenfekte işlemlerinin uzman ekiplerce yapıldığını ifade  eden Başkan Şahin, “Mevsimsel olarak ortaya çıkan bulaşıcı hastalıkları önlemek amacı ile otobüslerimizin içleri, alanında uzman ekiplerce insan sağlığına zarar vermeyen, Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik malzemeleriyle dezenfekte edilmektedir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi kaçak açılan Evkur Mağazası için kapatma kararını aldı

İlkadım Belediyesi kaçak açılan Evkur Mağazası için kapatma kararını aldı