04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA COVİD-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ ALAN YEDAŞ'TA KORONA VİRÜS ÇIKTI

Samsun'da Covid-19 Güvenli Hizmet belgesi alan YEDAŞ'ta Korona Virüs çıktı

Samsun'da TSE'den Covıd-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan YEDAŞ'ta bir çalışanda Korona Virüs çıktı, kurumda tedbir amaçlı tüm personel evden çalışmaya başladı.

09 Temmuz 2020 Perşembe 16:42 GÜNCEL

Samsun'da bir süre önce TSE'den Covıd-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan YEDAŞ'ta arşvi bölümünde görev yapan bir çalışan Korona Virüs'e yakalandı.


Samsun'da kamu kurumlarında son dönemde görülen korona virüsü vakalarına yenileri eklendi. Samsun Adliye Sarayı, Bafra Adliyesi, Tarım ve Orman Müdürlüğü, SASKİ, SAMULAŞ ve Vergi Mahkemesi ile ilçelerde de olmak üzere çok sayıda kamu kurumunda görülen pozitif vakalara Samsun İcra Müdürlüğü ve Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre YEDAŞ da eklendi.

Samsun İcra Müdürlüğü'nde dün bir personelin korona virüsü yakalandığı gündeme gelmişti. İcra Müdürlüğünde personelin temaslı olduğu düşünülen iki memur ve bir müdüründe evde karantinaya alınırken merkezi Samsun'da bulunan YEDAŞ'ta, Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre ise Atakum'da bulunan Genel Müdürlük'ün arşiv bölümünde çalışan bir personelde korona virüs görüldü. 

YEDAŞ, şirket bünyesinde aldığı tedbirler kapsamında personellerini zorunlu olmadıkça şirkete çağırmazken, bir çalışanda çıkan Covid-19 sebebiyle neredeyse tüm personelini evden çalıştırıyor. YEDAŞ Genel Müdürlüğünün, personellerin çoğuna Korona Virüs nedeniyle yıllık izne çıkarttığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'a TFF'den uyarı! Aman dikkatli ol menejerlere çok para kaptırma

Yüksel Yıldırım'a TFF'den uyarı! Aman dikkatli ol menejerlere çok para kaptırma