25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA COVİD'DEN VEFAT EDEN DOKTORUN BİR AY ÖNCE AĞABEYİ ŞİMDİDE KARDEŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Samsun'da Covid'den vefat eden doktorun bir ay önce ağabeyi şimdide kardeşi hayatını kaybetti

Samsun'da Covid-19'dan vefat eden ortopedi uzmanı Opr. Dr. Necati Emirhan'ın bir ay önce ağabeyi, şimdi de kardeşi KoronaVirüs'ten yaşamını yitirdi.

10 Ocak 2021 Pazar 13:24 GÜNCEL

Samsun'da Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden ortopedi uzmanı Opr. Dr. Necati Emirhan'ın bir ay önce ağabeyi Kenan Emirhan'ın, KoronaVirüs'ten yaşamını yitirdiği öğrenilirken, doktor Emirhan'ın şimdi de yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Selman Emirhan'ın vefat ettiği bildirildi.


Özel MediBafra Hastanesinde görev yapan doktor Necati Emirhan önceki gün Covid-19 sebebi ile hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybeden 36 yaşındaki doktor Necati Emirhan'ın, bir ay önce de ağabeyi Kenan Emirhan'ın KoronaVirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği açıklandı. Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden ortopedi doktoru Necati Emirhan'ın yoğun bakımda bulunan kardeşi Selman Emirhan'ın da yaşam mücadelesini kaybettiği kaydedildi.

Bir ay önce ağabey Kenan Emirhan, ardından doktor Necati Emirhan ve ardından da kardeş Selman Emirhan'ın Covid-19 sebebi ile yaşamını yitirmesi Emirhan ailesinde büyük acıya neden oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 7 sağlık çalışanı Covid-19 sebebi ile yaşamını kaybetti

Samsun'da 7 sağlık çalışanı Covid-19 sebebi ile yaşamını kaybetti