31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI İLKADIM İLÇESİNDE KUTLU YÜRÜYÜŞ DÜZENLEDİ

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım ilçesinde kutlu yürüyüş düzenledi

Samsun'un İlkadım ilçesinde Cumhur İttifakı tarafından Kutlu ve Büyük Yürüyüş' sloganı ile mahallelerde Türk Bayrakları ile yürüyüş düzenlendi.

30 Mart 2019 Cumartesi 15:56 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı mahallelerde Cumhur İttifakı tarafından Kutlu ve Büyük Yürüyüş sloganı ile halkın katılımı ile yürüyüş düzenlendi.


İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Eldemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan yürüyüş ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkan ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, "Cumhur ittifakının güçlü enerjisini tüm sokaklarımızda coşkuyla, heyecanla 7 den 70’e yüreklerimizde hissetmenin mutluluğunu bu kutlu yürüyüşle yaşadık. Büyük ve Kutlu yürüyüşümüzde bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Bşk. Yardımcımız Çiğdem Karaaslan, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediyesi Bşk. Adayımız Mustafa Demir, AK Parti Samsun Mv.miz Fuat Köktaş, AK Parti İl Bşk.mız Ersan Aksu, MHP İl Bşk.mız Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Bşk.mız Oktay Avcılar, MHP İlçe Bşk.mız İkram Erdemir, AK Parti ve MHP Kadın ve Gençlik Kolları Bşk.larımız, STK Temsilcilerimiz, Sendika Temsilcilerimiz, Mahalle Muhtarlarımız ve hepsinden önemlisi yıkılmaz gönül köprüleri kurduğumuz binlerce İLKADIMLI HEMŞEHRİLERİMİZE yürekten teşekkür ederim." dedi.Öte yandan Cumhur İttifakının İlkadım ilçesinde gerçekleştirdiği yürüyüş ikinci Bulvar Yolu Üzeri Necatibey İlkokulunun önünden başlayarak "Cedit-Zeytinlik-Selahiye-Kadifekale-Kökçüoğlu-Reşadiye-Kazımkarabekir-Fevziçakmak -Hastanebaşı-Anadolu Kavşağı-Kadıköy-Rasathane-Fatih-Gebi Cad.-İlyasköy Kavşağı-Yaşardoğu-Çagem-Yenidoğan Mahallesinde sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kızamık paniği! O hastanelere giden hastalara tek tek aşı yapılıyor

Samsun'da kızamık paniği! O hastanelere giden hastalara tek tek aşı yapılıyor