19 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKI İLKADIM İLÇESİNE BAĞLI ZEYTİNLİK MAHALLESİNDE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım ilçesine bağlı Zeytinlik mahallesinde gövde gösterisi yaptı

Samsun'un İlkadım İlçesine bağlı Zeytinlik mahallesinde Cumhur İttifakı tarafından gerçekleştirilen miting, gövde gösterisine dönüştü.

23 Mart 2019 Cumartesi 15:01 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde miting yapan Cumhur İttifakı adeta gövde gösterisi yaptı, 31 Mart yerel seçimleri için 'İlkadım'da bu iş tamam' pozu verdi.


İlkadım ilçesine bağlı Zeytinlik mahallesinde gerçekleştirilen  mitinge AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP önceki dönem İl Başkanı Taner Tekin, Cumhur İttifakı İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri Adayı, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti ve MHP teşkilatı ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.

“CUMHUR İTTİFAKI SİYASET ÜSTÜ İTTİFAKTIR”
Zeytinlik mahallesinde gerçekleşen mitingde sırasıyla konuşan MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP önceki dönem İl Başkanı Taner Tekin, Cumhur İttifakının siyaset üstü bir ittifak olduğunu belirterek beka vurgusu yaptı.

5 YIL BOYUNCA NE YAPTI, KENDİ MAHALLESİNE BİLE HİZMETİ YOK
Mitingde rakip aday Necattin Demirtaş’ın kendi mahallesine bile hizmeti olmadığının altını çizen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “5 yıl boyunca, bilbordlarda halkı kandırmaya çalıştı ama, siz kanmadınız. Bilbordlarda, ‘İlkadım Belediyesi Hayırlı Olsun’ Belediye Binası yaptı mı?. 5 yıl boyunca dedi ki, Adli Ofis. Yeni Adliye binasının orda koskoca bir Adli Ofis diye yüksek, büyük bir bina gösteriyordu.  5 Yıl boyunca ‘hayırlı olsun’ dedi. Giderayak orayı 6,5 milyona sattı. Elle tutulur, gözle görülür bir projesi yok.   Kendi mahallesine bile hizmeti yok. Hastane ve Kökçüoğlu mahallesinde, sorsanız kendi mahallesi. Hastane ve Kökçüoğlu mahallesinde 2007 yılında orayı 4 emsal yaparak kentsel dönüşümde 1/3(bire üç) rantını vatandaştan yana sağlayarak güzel bir imar uygulaması yapan benim. 2009-2014 yılında hiçbir çalışma yapmadı. Ama, Allah bana nasip etti, geldim. 2014 yılından sonra  imar uygulamalarını bitirdim. 20 metrelik yollar, 11 katlı binalar, yeşil alanlar, bütün imar uygulamalarını bitirdim. Meclislerden geçirdik ve bu işi bitirdik. Yine biz yaptık. Kendi mahallesine de biz hizmet yaptık.  Şimdi çıkmış, ‘Erdoğan Tok, aday olmasaydı, ben aday olmayacaktım.’ diyor.  Böyle bir mantık var mı? Sen, kin ve nefret uğruna mı siyaset yapmaya geldin, yoksa hizmet etmeye mi?” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok Necattin Demirtaş döneminden 1 milyon TL'lik kayıp otopark geliri olduğunu açıkladı

Erdoğan Tok Necattin Demirtaş döneminden 1 milyon TL'lik kayıp otopark geliri olduğunu açıkladı