25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNE VATANDAŞLAR TÜRK BAYRAKLARI İLE EŞLİK ETTİ

Samsun'da Cumhuriyet Yürüyüşüne vatandaşlar Türk Bayrakları ile eşlik etti

Samsun Valiliği tarafından Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü nedeni ile Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi. Samsunlular Cumhuriyet Yürüyüşüne Türk Bayrakları ile katıldı.

28 Ekim 2018 Pazar 15:39 GÜNCEL

Samsun'da 29 Ekim Pazartesi günü kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında bugün Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi.


Samsun'da Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü etkinlikleri Atatürk Anıtında düzenlenen çelenk sunumunun ardından Cumhuriyet Yürüyüşü ile başladı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ve protokol üyeleri bugün Atatürk Anıtında Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü nedeni ile İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından çelenk sunumu törenini gerçekleştirdi. Daha sonra Samsun Cumhuriyet Meydanından bando takımı eşliğinde Cumhuriyet Yürüyüşü başladı.Öğrencilerin ve protokol üyelerinin ellerinde Türk Bayrakları ile eşlik ettiği Cumhuriyet Yürüyüşüne vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü ise DSİ 7'inci Bölge Müdürlüğü önünde son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Havza ilçesine getirilen dev orkinos balığı görenlerin ağzını açık bıraktı

Samsun'un Havza ilçesine getirilen dev orkinos balığı görenlerin ağzını açık bıraktı