20 Ekim 2020 Salı

SAMSUN'DA DEMİR Mİ, TEKİN Mİ, USTA MI ÖNDE! İŞTE SAMSUN İÇİN SON ANKET SONUCU

Samsun'da Demir mi, Tekin mi, Usta mı önde! İşte Samsun için son anket sonucu

Samsun'da Mustafa Demir mi, Hayati Tekin mi , Erhan Usta mı önde.. İşte Samsun için PİAR Araştırma Şirketi'nin seçimlere 4.5 gün kala gerçekleştirdiği anketin sonuçları..

26 Mart 2019 Salı 20:37 GÜNCEL

PİAR Araştırma Şirketi'nin 31 Mart yerel seçimlerine 4.5 gün kala Samsun'un da aralarında bulunduğu 8 şehir için anket sonucunu yayımladı.


PİAR Araştırma Şirketi, yerel seçime 4.5 gün kala Samsun'da Cumhur İttifakının mı, Millet İttifakının mı önde olduğuna dair son anketin sonuçlarını yayınladı.

Piar Araştırma yayınladığı son ankete göre, Bursa, Tekirdağ ve Balıkesir'de Millet İttifakı, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Ordu, Zonguldak ve Trabzon'da ise Cumhur İttifakı yarışı önde götürüyor.

Piar Araştırma, Marmara ve Karadeniz bölgesinde yer alan 9 ilde CATO yöntemi ile yaptığı araştırma sonuçlarını yayınladı. Yaş ve cinsiyet kotası uygulanarak yapılan araştırmaya 9639 kişi katılım gösterdi.

SAMSUN
Cumhur İttifakı'nın iddialı olduğu illerden birisi olan Samsun'da AK Parti adayı Mustafa Demir, yüzde 45,2'lik oy oranıu ile yarışı önde götürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Atakum karar verdi

28 Mart 2019 Perşembe 01:22

Atakum karar verdi28 Mart 2019 Perşembe 00:26Koca bir yalan bu anket ısmarlama anket oyle birsey yok duzgun yayıncılık duzgun yayıncılık yapin bu anket uydurma 31 mart akşamı tum turkiye görecek kim kazanıyor diye bastan sonuna kadar yalan ısmarlama anket ilkadim bile tehlikede atakum cemil deveci büyük şehir hayati tekin erhan usta mitingi hepimiz gördük abartmayın cumhuriyet meydanında 3 bin kişi vardı yoktu erhan usta akpartinin suyunu taşıyor aklı sıra

Öz samsunlu

28 Mart 2019 Perşembe 00:37

Erhan usta abartılacak bir aday degil ilkesini bozdu aday olmayacam dedi aday oldu neden acaba mustafa demir kazansin diyemi aday oldu aklınca hayati tekinin oyunu etkileyecek yemezler erhan usta yemezler sen ilkeni bozdun akparti kazansin diye uğraşıyorsun ama bu halk gereken cevabı sandıkta sana verecek senin o mustafa demir kazansin oyunların bozulacak 31 mart sonu bahar gelecek seninde siyaset hayatin mhp de bittiği gibi samsunda bitecek senin tüm yüzünü samsun halkı görecek

Ne mutlu türküm diyene ne mutlu samsuna

28 Mart 2019 Perşembe 00:32

Akpartinin turkiye genelinde %15 oy kaybı var samsunda ise bu rakam % 18 ısmarlama anket yalan dolan anketler 31 mart akşamı gereken cevabı bu güzide samsun halkı cevabı verecek ısmarlama anket yayın yapmanız okuyucu kitlenizin kaybına sebeb olur haydar bey gerek yok milletin aklıyla oynama domates 10 tl biber 20 tl elektrik su dogalgaz faturası aldi başını gidiyor patates 5 tl soğan 5 tl bu millet asil millet gereken cevabı verecek ısmarlama anket yayınlamakla bu gerçekleri yok edemezsiniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun Tekkeköy'e bağlı Kutlukent mahallesinde gövde gösterisi yaptı

Cumhur İttifakı Samsun Tekkeköy'e bağlı Kutlukent mahallesinde gövde gösterisi yaptı