19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA DENİZDE BOĞULAN 4 GENCİN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ

Samsun'da denizde boğulan 4 gencin cenazesi toprağa verildi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denizde boğularak can veren Kadir Veral ile kardeşi Erkan Veral, kuzenleri olan Emrah Veral ile Furkan Kener'in cenazeleri Bafra ilçesinde toprağa verildi.

20 Ağustos 2018 Pazartesi 20:31 GÜNCEL

Samsun'da denizde boğularak can veren Kadir Veral ile Erkan Veral kardeşler ile ve kuzenleri Emrah Veral ve arkadaşları Furkan KBafra ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi derecik mevkisinde Pazar günü girdikleri denizde boğulan 3'ü aynı aileden 4 kişinin cenazesi Bafra ilçesinde toprağa verildi.

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde Pazar günü denizde boğulan Kadir Veral (20) ve ağabeyi Erkan Veral (25) ile kuzenleri Emrah Veral'ın (19) cenazeleri Bafra ilçesi Tepecik Mahallesindeki evlerinden alınarak mahalle camisine getirildi.

Hayatını kaybeden oğulları Kadir Veral, Erkan Veral ile kuzen Emrah Veral ve Furkan Şener ile birlikte denizde boğulma tehlikesi geçiren baba Mehmet Veral cenazede oğullarını ve yeğenini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Samsun'da denizde boğularak hayatlarını kaybeden Üç gencin cenazesi, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bafra ilçesi Tepecik mahalle mezarlığında defnedildi.

Kadir Veral, Erkan Veral ve Emrah Veral ile birlikte denizde boğulan 18 yaşındaki Furkan Şener'in cenazesi de Bafra ilçesinde Tepecik Mahallesindeki evinden alınarak Kazandere Camisi'ne getirildi. Furkan Şener'in cenazesi öğle namazına müteakip kılınan namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Bafra ilçesinde Kadir Veral, Erkan Veral ile kuzen Emrah Veral ve Furkan Şener'in cenaze törenlerine, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kurban Bayramı sabahına silah sesleri ile uyandı

Samsun Kurban Bayramı sabahına silah sesleri ile uyandı