23 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA DEVLETİN VERDİĞİ BİN LİRALIK YARDIM PARASI İLE GIDA KOLİLERİ ALAN ADAM

Samsun'da devletin verdiği bin liralık yardım parası ile gıda kolileri alan adam

Samsun''da Ferrari araç sahibi bin liralık yardım için başvuru yaparken, bin liralık devlet desteğini alan ihtiyaç sahibi Ömer Kilim ise aldığı bu para ile yardım kolileri alarak sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına teslim etti.

01 Mayıs 2020 Cuma 17:55 GÜNCEL

Samsun'da devletin verdiği bin liralık maddi destekten yararlanan Ömer Kilim isimli vatandaş aldığı bu para ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için yardım kolileri aldı.


Samsun'da Ferrari araç sahibi bir kişi devletin bin liralık yardım parasından yararlanmak için başvuru yaparken, diğer tarafta ise yardım parasını alan başka bir vatandaş ise aldığı bu para ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için erzak kolileri satın aldı.

Samsun'un Salıpazarı İlçesi Orta Mahalle sakinlerinden olan Ömer Kilim isimli vatandaş, koronavirüs salgını nedeniyle devletin ihtiyaç sahipleri için verdiği maddi yardımdan faydalandı.

Salıpazarı ilçesinde devletin kendisine verdiği 1000 TL'lik yardım parasıyla ihtiyaç sahipleri için yardım kolileri satın alan Ömer Kilim, bu kolileri de Salıpazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na teslim etti. Ömer Kilim, aldığı bin liralık yardım parası ile gerçekleştirdiği bu hayrı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rahmetli babası Ahmet Erdoğan ve annesi Tenzile Erdoğan için gerçekleştirdiğini söyledi.Salıpazarı İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer de, devletin verdiği bin liralık yardım parası ile alınan yardım kolilerinin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere dağıtılacağını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Rafet El Roman'ın Genç Yeteneklerine Rıdvan Uzun Samsun'da klip çekecek

Rafet El Roman'ın Genç Yeteneklerine Rıdvan Uzun Samsun'da klip çekecek