23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN'DA DOĞAL TAŞ ELEMANLARI ÜRETİM TESİSİNDE YAPILAN KENT MOBİLYALARI HAYRAN BIRAKIYOR

Samsun'da Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisinde yapılan kent mobilyaları hayran bırakıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisinde taştan yapılan kent mobilyaları görenleri hayran bırakıyor. Samsun Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisinde son olarak yapılan taştan posta kutusu şaşırttı.

16 Nisan 2018 Pazartesi 14:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, tonlarca ağırlıkta ki kaya ve taşların birer sanat eserine dönüştürüldüğü Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisi’ni ziyaret etti.


Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisi hem şehrin doğal parke ile dekoratif taş ihtiyacını karşılıyor, hem de istihdam ve tasarruf sağlıyor. Özel talepleri de yerine getiren tesiste son olarak yapılan posta kutusu görenleri şaşırtıyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz belediye bünyesinde faaliyet gösteren Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 


Personeller ile yakından ilgilenen ve "Onlar ekmeğini taştan çıkaran değerli kardeşlerimiz" diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’un kent mobilyaları tamamen burada üretiliyor. Şehrin her noktasında mümkün olduğunca kendi üretimimiz olan malzemeleri kullanarak belediyemizin bütçesine büyük katkı sağlıyoruz. Sık sık buraları ziyaret ederek personellerimize kolaylıklar diliyor, yapılan yenilikleri de inceliyoruz. Ekmeğini taştan çıkaran değerli kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum. Burada yapılan her şey kentimizin estetik yönden gelişimini sağlıyor” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da balıkçılar av sezonunda 200 bin ton hamsi avladı ama sezon verimli geçmedi

Samsun'da balıkçılar av sezonunda 200 bin ton hamsi avladı ama sezon verimli geçmedi