30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA DOĞALGAZ FATURALARINDA YAZAN BORÇ RAKAMLARI DUDAK UÇUKLATIYOR

Samsun'da doğalgaz faturalarında yazan borç rakamları dudak uçuklatıyor

Samsun'da SAMGAZ'ın evlere gönderdiği doğalgaz faturaları şoke ediyor. Samsun'da konutlara gelen doğalgaz faturalarında yazan borç rakamları dudak uçuklatıyor.

07 Şubat 2020 Cuma 11:52 GÜNCEL

Samsun'da evlere gelen doğalgaz faturalarında yazan borç miktarları vatandaşı şoke ediyor.


Son bir yıl içinde yüzde 60 civarında zamlanan doğalgaz, Samsun'da konut sahiplerinin ceplerini yakıyor. SAMGAZ abonesi vatandaşlar, evlerine gelen doğalgaz faturalarının görüntülerini sosyal medyada paylaşarak, gelen borç rakamlarına tepki gösteriyor. Evinde çoluk çocuk olmadığını eşi ve kendisinin yaşadığını söyleyen bir vatandaş, 728 TL gelen dogalgaz faturasına isyan ederken, bir başka SAMGAZ abonesi ise tek başına yaşadığını ancak evine 602 TL'lik doğalgaz faturası geldiğini belirtiyor.

Soğuk hava nedeniyle kombiye yüklenen Samsunlular, ay sonunda gelen doğalgaz faturaları karşısında şoke olurken, geçtiğimiz yıl 250 ile 300 TL arasında gelen doğalgaz faturaları bu yıl 600-700 TL olarak abonelere yansıdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

07 Şubat 2020 Cuma 14:59

Herkesin Çoluğu Çocuğu var Ben eminim bu ay samgaz haksız yere bu bu kadar kabarık fatura geldi samgaza ben hakkımı helal etmiyorum haram zehir zıkkım olsun 457 tl fatura ödedim yazıklar olsun geçen ay az ödemiştim..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu sürücüden ceza yazan jandarma trafik görevlilerine küfür, hakaret ve tehdit

Samsunlu sürücüden ceza yazan jandarma trafik görevlilerine küfür, hakaret ve tehdit