25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA DÜĞÜN SALONLARI AÇILIŞ İÇİN TÜM KORONA TEDBİRLERİNİ ALDI

Samsun'da düğün salonları açılış için tüm Korona tedbirlerini aldı

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Aykut Çepni, Korana Virüs salgını sebebi ile kapalı olan düğün salonlarının 1 Temmuz tarihi itibari ile yeniden açılacak olması nedeniyle bir açıklama yaptı.

30 Haziran 2020 Salı 19:55 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs salgınında normalleşme süreci kapsamında düğün salonları gerekli tüm tedbirleri alarak 1 Temmuz'da yeniden açılacak.


Samsun'da düğün salonları olarak Korona Virüs'e karşı nikah törenleri ve düğünler için tüm tedbirlerin alındığını açıklayan  Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Aykut Çepni, yaz sezonu için düğün salonu işletmecileri olarak ciddi hazırlık yaptıklarını ve salonların adeta gelin gibi süslendiğini söyledi.

Samsun  Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Aykut Çepni, normalleşme süreci kapsamında düğün salonları olarak Covid-19'e karşı gerekli tüm tedbirleri aldıklarını bu tedbirlere düğün sahiplerinin de mutlaka uyması uyarısında da bulundu. Düğün salonlarının dezenfekte edilmesi başta olmak üzere düğün için gelen davetlilere el dezenfektanı imkanı sunulacağını belirten Aykut Çepni, "Düğün sahipleri ve davetlilerın alınan kararlar doğrultusunda tüm tedbirlere uyma zorunluluğu vardır. Düğün salonu işletmecileri olarak bizlerde gerekli tüm tedbirlerimizi aldık. Personellerimiz maske ve eldiven kullanarak davetlilere gerekli servisleri yapacak. Bu süreci hep birlikte tedbirlere uyarak atlatacağımıza ve yeniden eski günlerimize döneceğimize inanıyoruz. Bu nedenle düğün sahipleri ve davetlilerin düğün salonlarında gerçekleştirilecek düğün ve nikah törenlerinde alınan tedbirlere uyması ve bu konuda bizlere de yardımcı olmaları istiyoruz" dedi.

Yaz sezonunun düğün salonu işletmecileri için bereket sezonu olduğunu ancak Korona Virüs sebebi ile bu yaz sezonu öncesi her sektörde olduğu gibi kendi iş kollarında da sıkıntılar yaşandığını dile getiren  Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Aykut Çepni, rezervasyonların başladığını kaydederek, gelecekten umutlu olduklarını dile getirdi.

Samsun'da Fuar içinde bulunan Derya Düğün salonunun da aynı zamanda işletmecisi olan Aykut Çepni, işletmeye önemli yatırımlar yaparak tesisi yenilediklerini ve düğün sezonuna Korona Virüs tedbirleri altında hazır olduklarını vurguladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Fırıncılar Odasının ekmek zammını iptal ettirdi

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Fırıncılar Odasının ekmek zammını iptal ettirdi