16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUN'DA DÜĞÜN SALONU SAHİPLERİNDEN KORONA VİRÜS'E TAVİZ YOK

Samsun'da düğün salonu sahiplerinden Korona Virüs'e taviz yok

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) Başkanı Aykut Çepni, Covid-19'a karşı tüm tedbirleri aldıklarını açıklayarak, "Korona Virüs'e taviz yok" dedi.

25 Temmuz 2020 Cumartesi 15:22 GÜNCEL

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) Başkanı Aykut Çepni, düğün salonlarında Korona Virüs'e karşı alınan önlemlerle ilgili açıklamada bulundu.


Düğün sahipleri ile birlikte düğün salonu sahiplerinin Covid-19 ile ilgili yürürlükte olan tüm tedbirlere uyduklarını söyleyen Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) Başkanı Aykut Çepni, bu konuda üst düzey hassasiyet gösterildiğini açıkladı.

Sağlık Bakanlığının koymuş olduğu Korona Virüs tedbir ve kurallarına taviz vermeden uyulduğunu kaydeden Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) Başkanı Aykut Çepni, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
“Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği – SAMDOD olarak gerek düğün salonlarımız, gerek organizasyon şirketlerimiz gerek ise sektörümüzde tamamlayıcı hizmet olarak yer alan fotoğrafçılar ve yemek fabrikaları olarak KOVİD-19 salgın sürecinde işletmelerimizde ve vermiş olduğumuz hizmetlerde azami önlemi aldığımızı belirtmek isterim. Samsun’da sektörde faaliyet gösteren ve hizmet sağlayan üyelerimizin Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığının koymuş olduğu kurallar ve Sağlık Bakanımızın düzenli uyarıları bizlerin KOVİD-19 salgınında alınacak önlemler konusunda taviz vermememizi ve önlemleri tüm kurallara uygun şekilde uymamıza vesile olmaktadır. Bu sorumluluk bilincinde evlenecek ve evliliğe adım atacak çiftlerin, ailelerinin ve sevdiklerinin huzur içinde sağlıklı ve bir o kadar da hatıralarında kalacak bir düğün, nişan, kına ortamı oluşturmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefte biraz önce de bahsettiğim gibi koyulan kurallar ve kural koyucuların kurallarını denetleyenler kurumlar ile birlikte organizasyonların toplum sağlığını etkilemeyecek şekilde gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda biz hizmet sunan ticari işletmeler kadar vatandaşlarımız da bilinçli. Bu durum bizlerin de işini kolaylaştırıyor. Gerek çiftlerin, gerek ailelerin, gerekse davetliler huzur ve sağlık içinde organizasyonlarını yapıyorlar. Bu vesile ile KOVİD-19 salgın sürecinde üyelerimize ve vatandaşlarımıza göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş açıkladı! Çarşamba Şeker Fabrikasında ürünler TürkŞeker garantisinde olacak

Fuat Köktaş açıkladı! Çarşamba Şeker Fabrikasında ürünler TürkŞeker garantisinde olacak