28 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ECRİN-KERİM DİGİTÜRK BEIN MEDIA GROUP BAYİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Samsun'da Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı yapıldı

Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesi Karadeniz Caddesinde bulunan Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın'ın katılımı ile yapıldı.

04 Mart 2020 Çarşamba 18:18 GÜNCEL

Samsun'da Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı yapıldı.


Almanya'dan memleketi Samsun'a dönen ve Ecrin-Kerim Çağrı Merkezini kuran iş adamı Fatih Toprak'ın bünyesine kazandırdığı Beın Medıa Digitürk Bayiinin açılışına Digitürk Satıştan Sorumlu Aydın Çamlıbel, Digitürk Karadeniz Bölge Müdürü Yurdaer Sami Uygurlu, Ulusal Satış Müdürü Barış Teker, Bayi Satış Yöneticisi Serkan Güler'de katıldı.

Açılışta Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Atakum Belediye Başkan Yardımcısı Şeref Aydın yaptıkları konuşmada Fatih Toprak'a iş yerinin hayırlı olmasını diledi.Ecrin-Kerim Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayi iş yeri sahibi Fatih Toprak'ta Almanya'dan Samsun'a gelerek iş yeri açma ve istihdam alanı sağlama hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu ifade etti.Konuşmaların ardından Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin açılışı yapıldı. 11 kişinin istihdam edildiği Ecrin-Kerim Digitürk Beın Medıa Group Bayinin bünyesinde ayrıca Almanya ile irtibatlı çağrı merkezi de bulunuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinin Proje Fabrikasında istihdam için 8 farklı proje oluşturuldu

Atakum Belediyesinin Proje Fabrikasında istihdam için 8 farklı proje oluşturuldu