09 Mart 2021 Salı

SAMSUN'DA EĞİTİMİN NİTELİĞİNİ ARTTIRMAK İÇİN YAPILAN TOPLANTIDA SOSYAL MESAFE UNUTULDU

Samsun'da eğitimin niteliğini arttırmak için yapılan toplantıda sosyal mesafe unutuldu

Samsun'da İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'in de katıldığı maarif hareketinin eğitimin niteliğini arttırmak için gerçekleştirdiği toplantıya katılan Korona Virüs nedeni ile maske taktı ama sosyal mesafeyi unuttu.

28 Ekim 2020 Çarşamba 01:32 GÜNCEL

Samsun'da eğitimin niteliğini arttırmak için Maarif Hareketinin gerçekleştirdiği toplantıda Korona Virüs tedbirleri kapsamında uyulması gereken sosyal mesafe kuralının ihlal edilmesi fotoğraflara yansıdı.


Samsun Maarif Hareketi kapsamında her ay düzenli olarak yapılan İl Eğitim Yürütme Kurulu Toplantılarının Ekim ayı toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, il milli eğitim yöneticileri ve 17 ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.İlkadım ilçesinde gerçekleştirilen toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’in açılış konuşması ile başladı. Toplantıda İlçe Eğitim Kurullarında alınan kararlar ve öneriler görüşülürken Maarif Hareketi kapsamında 1'inci eğitim öğretim döneminde yapılacak çalışmalar değerlendirildi. İl genelinde uzaktan eğitim ile yüz yüze eğitimin niteliğini ve erişimini artırabilmek için yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Samsun GİS projesi ile uygulanan uzaktan kazanım değerlendirme sınavlarının değerlendirilmesi ile İl Millî Eğitim dijital ortam projelerinin (evimiz okulumuz, kazanım dergileri vb.) öğrenci, öğretmen ve veliye ulaşmasının sağlanması konularında planlamalar yapılarak toplantı sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy Belediyesine Sıfır Atık proje ödülü verildi

Samsun'un Tekkeköy Belediyesine Sıfır Atık proje ödülü verildi