22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA ELİNE İŞ-AŞ YAZIP İNTİHAR EDEN VATANDAŞ İÇİN UYKULARINIZ KAÇSIN

Samsun'da eline iş-aş yazıp intihar eden vatandaş için uykularınız kaçsın

Samsun'un Canik ilçesinde eline 'İş-Aş' yazdıktan sonra intihar eden 45 yaşındaki vatandaşın acı olayı Türkiye gündemine oturdu. Samsun'da eline iş-aş yazıp intihar eden vatandaş için uykularınız kaçsın.

11 Aralık 2020 Cuma 00:33 GÜNCEL

Samsun'da 45 yaşındaki Metin I. isimli vatandaşın cesedi Canik ilçesinde boynundan asılı halde bulunurken, intihar ettiği gündeme gelen şahsın elinde 'İş-Aş' yazması yürekleri dağladı.


Canik ilçesi Kuzey Yıldızı mahallesi Çiftlik caddesi üzerinde ırmak kenarında boynundan iple asılmış halde bulunan Metin I. isimli vatandaşın elinde 'İş-Aş' yazdığı olay yerine giden polisler ve gazete muhabirleri tarafından görülürken, acı olay sosyal medyada gündem oldu. Aynı acı olay ile birlikte 'Bu milletin a.. koyacağız' sözleri ile hatırlanan iş adamı Mehmet Cengiz'in 47 milyon dolara aldığı jet tartışılırken, Twitter'da bu iki konu uykularınız kaçsın hashtag ile yapılan paylaşımlarla Türkiye Gündemi oldu. Muhalefet parti temsilcileri de Samsun'da eline iş aş yazdıktan sonra kendini asarak intihar eden Metin I. isimli vatandaşın olayı ile ilgili paylaşımlar yaptı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

14 Aralık 2020 Pazartesi 18:24

Unutulmuş şehir samsun hiç yatırım almayan bir şehir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun su faturalarını tartışırken Amasya suya yüzde 50 indirim yaptı

Samsun su faturalarını tartışırken Amasya suya yüzde 50 indirim yaptı