18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN'DA EMEĞİNİN KARŞILIĞINI İSTEYEN GAZETECİYE 'SAMSUN KÜÇÜK' TEHDİDİ GELDİ

Samsun'da emeğinin karşılığını isteyen gazeteciye 'Samsun küçük' tehdidi geldi

Samsun'da yerel bir gazetede muhabirlik yapan Tugay Başsan, 24 Haziran seçimlerinde basın danışmanlığını yaptığı bir milletvekili adayından emeğinin karşılığını isteyince tehdit aldığını açıkladı.

29 Ocak 2019 Salı 17:54 GÜNCEL

Samsun'da yerel bir gazetede görev yapan Tugay Başsan, 24 Haziran seçimlerinde danışmanlığını yaptığı MHP'li bir millevekili adayından alacağının olduğunu ve bu alacağını istediği için tehdit edildiğini açıkladı.


24 Haziran seçimlerinde MHP'li bir milletvekili adayının yanında basın danışmanı olarak görev yaptığını alacağını bir kısmını ödendiğini bir kısmının ise ödenmediğini belirten Tugay Başsan, 7 aydır ödeme beklediğini ancak bu ödemenin çeşitli oyalama yolları ile ödenmediğini söyledi. Son olarak alacağını istemesi ile 'Samsun Küçük' tehdidi aldığını sosyal medya sayfasından  duyuran gazeteci Tugay Başsan, " EMEĞİM GASP EDİLDİ. HÜKÜMSÜZDÜR! Seçim döneminde MHP Milletvekili adayına gece gündüz çalıştık. Emek verdik. Ne yazık ki alın terim gasp edildi! Hak ettiğim para, türlü yalan ve oyalamalarla 7 aydır ödenmedi. Adam olanların sözünü tutacağına inandık. "Bana yaptıklarınızı kamuoyuna anlatacağım" dediğimde, "Samsun küçük" uyarısı (tehdidini) aldık. Yakında, Samsun'da siyaset ve ticaret yapan bu kişilerin gerçek yüzünü tek tek anlatacağım... Duyanlar duymayanlara anlatsın! O parayı alacağım. Burada olmasa ahirette... HARAM OLSUN!" açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

samsunlu

30 Ocak 2019 Çarşamba 12:39

ne camadanı,seçim önü gündeme geldiği için abdurrahman çamaştır kesin, mehape bafra adayıydı...

murat kir

29 Ocak 2019 Salı 17:54

isimde versene kardeşim rezil edelim onu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da marketçiyi bıçaklayıp ağır yaralayanlar adli kontrolle serbest bırakıldı

Samsun'da marketçiyi bıçaklayıp ağır yaralayanlar adli kontrolle serbest bırakıldı