20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA ENGELLİ YOLLARINA KONULAN ELEKTRİK DİREKLERİ TEPKİ ÇEKİYOR

Samsun'da engelli yollarına konulan elektrik direkleri tepki çekiyor

Samsun'da cadde ve sokaklarda görme engelliler için yapılan yolların üzerine elektrik direklerinin dikilmesi şaşkın yaratıyor.

03 Aralık 2017 Pazar 17:20 GÜNCEL
Samsun'da görme engelliler için cadde ve sokaklarda yapılan görme engelli yollarına elektrik direklerinin konulması, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde tepki çekti.  

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlanırken, şehirde özellikle görme engelliler için yapılan sarı şeritli yolların üzerine çöp bidonları ve elektrik direklerinin konulması şaşkınlık yaratıyor. 

Samsun'da belediye başkanları,  3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile kutlama mesajları yayınlarken, şehirde engellilerin yaşamını zorlayan bir çok unsurun halen ortadan kaldırılamamış olması da dikkat çekiyor. Samsun'un Ondokuz Mayıs ilçesinden haber merkezimize ulaştıralan görüntülerde, görme engelliler için yapılan yolların üzerine elektrik direklerinin sıra sıra dizilerek konulmuş olduğu görülürken, engelli vatandaşlar ise bu gibi durumlara gösterdikleri tepkilere rağmen sorunların giderilmemesinden şikayetçi oluyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Metin Feyzioğlu Samsun'da açıkladı: CMK avukatlarına eziyet veriliyor

Metin Feyzioğlu Samsun'da açıkladı: CMK avukatlarına eziyet veriliyor