24 Kasım 2020 Salı

SAMSUN'DA ERDOĞAN TOK'A DEMİRTAŞ'IN BAŞKA KURUMLARA NAKİL ETTİĞİ 412 İŞÇİDEN DESTEK

Samsun'da Erdoğan Tok'a Demirtaş'ın başka kurumlara nakil ettiği 412 işçiden destek

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Başkan adayı Erdoğan Tok'a bir önceki belediye başkanı Necattin Demirtaş yönetimi tarafından başka kurumlara nakil edilen 412 işçiden destek geldi.

22 Şubat 2019 Cuma 12:33 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok 2009-2014 yılları arası başka kurumlara nakil edilmiş 412 belediye işçisi ve aileleri ile bir araya geldi.


İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesislerinde Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından gerçekleştirilen vefa buluşmasında İlkadım Belediyesinde görev yapmış ve 2009-2014 yılları arasında başka kurumlara nakil edilmiş 412 işçi ve ailesi bir araya geldi. 2004-2009 dönemi İlkadım Belediye Başkanlığı döneminde birlikte görev yaptığı belediye işçileri ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğu ifade eden Başkan Erdoğan Tok işçi ve aileleri ile yakından ilgilendi. TOK; "İLKADIM BÜYÜK BİR AİLE"
İlkadım Belediyesi bünyesinde birlikte görev yaparak İlkadım'a birlikte hizmet ettiklerini belirten Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "Biz İlkadımlı hemşehrilerimiz ve çalışanlarımız ile büyük bir aileyiz. Önceki dönem belediye başkanlığım döneminde bu dönemde de çalışanlarımızla el ele omuz omuza İlkadım’a hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün 2004-2009 yılları arasında birlikte görev yaptığımız ve 2009-2014 yılları arasında başka kurumlara nakil edilmiş işçi kardeşlerimiz ve aileleri ile bir arada güzel bir vefa buluşmasına birlikte imza attık.” diye konuştu.TOK, “DEV PROJELERİ BİRLİKTE BAŞARDIK”
Hayata geçirdiğimiz proje ve yatırımlar halkımızda büyük yankı uyandırdı diyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Yine ilçemizin modern gelişimiyle birlikte toplumun sosyal huzuru ve refahını artıracak dev yatırımlarımız, İlkadım ilçemizin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor. Söz verdiklerimizi bir bir hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Yeni Hizmet Binası, Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Türkiye’nin en büyük gençlik Merkezi İlkadım Gençlik Merkezi, Derbahçe Sosyal Tesisleri, 62 çocuk parkı, 12 halı saha ve daha birçok hizmet. Bunların yanı sıra Derebahçe mahallemizde Mert ırmağı kenarında bulunan yürüyüş yolunu yeniden düzenleyerek içinde engellilerimizin engelsiz bir şekilde kullanabileceği bir kafe, dinlenme alanları, özel bisiklet yolu ve yeşil alanların olacağı mükemmel bir yürüyüş yolu haline getiriyoruz. İlkadım Belediyesi olarak bu tür mekanlara ihtiyacımız vardı bizlerde geliştirdiğimiz projeleri halkımıza sunuyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte başardığımız tüm projelerimiz İlçemize, vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hakan

22 Şubat 2019 Cuma 13:43

Anlamadığım nokta şu, bu arkadaşlar belediyeden alacaklarını alamadıkları veya zamanında alamadıkları için diğer kurumlara koşa koşa gittiler. Hatta Demirtaş A da teşekkür ederek gittiler. Çünkü fotograf çektirdikleri başkanın ödemediği birikmiş alacaklarını Demirtaş ödeyerek gönderdi. Garip bir durum.

dm

22 Şubat 2019 Cuma 15:01

anlamayacak bişey yokki.erdoğan toku korku sardı.demirtaşı her yerden vurmaya çalışıyorlar.sanırım son çırpınışları erdoğan tokun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

295 Muvazzaf asker hakkında FETÖ soruşturması

295 Muvazzaf asker hakkında FETÖ soruşturması