20 Şubat 2020 Perşembe

SAMSUN'DA ESKİ BAŞKAN OSMAN GENÇ'İN GÖZALTINA ALINDIĞI İDDİASI YALAN ÇIKTI

Samsun'da eski başkan Osman Genç'in gözaltına alındığı iddiası yalan çıktı

Samsun'da Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddiası ortaya atılan Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'in Samsun'da olduğu Hedef Halk Gazetesine yaptığı ziyaret ile ortaya çıktı.

11 Nisan 2019 Perşembe 18:00 GÜNCEL

Samsun'da Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı iddia edildi. Ancak gündeme getirilen iddianın gerçek olmadığı ve yalan olduğu ortaya çıktı.


Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç ile ilgili bugün Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk ise söz konusu iddia ile ilgili Canik Belediyesi eski Başkanı Osman Genç'i telefonla arayarak bu iddiayı sordu. Osman Genç, Amerika'ya kaçma gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyleyerek, an itibari ile Samsun'da olduğunu hatta Samsun'da yayın yapan Hedef Halk Gazetesini ziyaret ettiğine dikkati çekti.Amerika'ya kaçarken gözaltına alınması gibi bir olayın söz konusu olmadığını gündeme getirilen iddianın yalan olduğunu belirten Osman Genç, Samsun'da olduğunu göstermek için Hedef Halk Gazetesine yaptığı ziyaret sırasında çekilen fotoğraflarını da Samsun Kent Haber'e gönderdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok, Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek başkanlığını tebrik etti

Erdoğan Tok, Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek başkanlığını tebrik etti