28 Mayıs 2020 Perşembe

SAMSUN'DA ESNAF ODASI BAŞKANI İSMAİL BALCI'DAN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK AÇIKLAMASI

Samsun'da esnaf odası başkanı İsmail Balcı'dan Cumhur İttifakına destek açıklaması

Samsun Lokantacılar, Pastacılar, Tatlıcılar ve Pideciler Başkanı İsmail Balcı, Cumhur İttifakına destek açıklamasında, "Askere, polise silah çekmiş insan kimliğini belli ederken, ben Erdoğan Tok'un Fuat Köktaş'ın Mustafa Demir'in yanındayım demeye cesaret edemeyecek kadar ürkek değiliz" dedi.

21 Mart 2019 Perşembe 14:13 GÜNCEL

Samsun Lokantacılar, Pastacılar, Tatlıcılar ve Pideciler Başkanı İsmail Balcı'dan Cumhur İttifakına destek açıklaması geldi.


Samsun Lokantacılar, Pastacılar, Tatlıcılar ve Pideciler Başkanı İsmail Balcı, Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor(MEMGE) kursiyerleri için düzenlenen sertifika töreninde, hainleri sevindirmeyeceğiz açıklaması yaparak Cumhur İttifakına destek açıklaması yaptı.

Asker ve polisi şehit edenlerin renklerini belli ettiğini söyleyen Samsun Lokantacılar, Pastacılar, Tatlıcılar ve Pideciler Başkanı İsmail Balcı, MEMGE sertifika töreninde yaptığı konuşmada, "Bizi meydanlara terör örgütlerinin siyasi uzantısı HDP’lilerin Türkiye düşmanlığı itti.” diyen Samsun Lokantacılar Tatlıcılar, Pastacılar ve Pideciler Odası Başkanı İsmail Balcı, “ Ezanımıza dil uzatanlar, ezanımızı ıslıklayanlar, bayrağımızı yakanlar bizi sahalara sürükledi. Biz kabuğumuza çekilip seyredemezdik. Şehitlerimizin vebali var. Vatan için millet için canını feda eden şehitlerimize huzuru mahşerde nasıl cevap veririz.? O masum çocukları boynu bükük bırakan hainlerle birlikte ittifak kuranlarla mı bir olacaktık. Şehit ailelerinin yüzüne nasıl bakacağız. Şehitlerimiz yarın mahşerde bize hesap sormazlar mı? O şehitler,  ‘biz vatanımız, bayrağımız ve ezanımız için canımızı feda ettik, siz ne yaptınız ?” diye sorduğunda nasıl cevap vereceğiz.? Siz niye sustunuz dedirtmeyeceğiz. Ne içerideki,  ne dışarıdaki hainleri de sevindirmeyeceğiz. Biz şahsım, meslek örgütüm olarak Cumhur İttifakından yana olduğumuzu açıklamaktan çekinecek kadar ürkek değilim. Bizim duruşumuz belli. İlkadım’da Erdoğan Tok’un, Fuat Köktaş’ın  Büyükşehir de Mustafa Demir, diğer tüm Cumhur İttifakı Adaylarının yanındayız.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

atakumu esnaf

21 Mart 2019 Perşembe 22:37

Utanmaz esnaf kan ağlıyor sen kimin adına açıklama yalakalik yapiyorsun utanmaz sen odayı kendi çıkarın için kullanan bir yaratılsın senin restorantın yok oda başkanlığı yapiyorsun birde odayı kullanarak yakalık yapiyorsun hadsiz kendi adına konuş kendi adına

samsunlu

21 Mart 2019 Perşembe 22:34

sen kimsin yalaka işin gücün yalakalik hadsiz sen kendi adına konuş hadsiz sen tum meslek grubu adına konusma yalakalik işin gücün dune kadar küfrediyorsun akpartiye simdi yalakalik mi ediyorsun

Hakkı

21 Mart 2019 Perşembe 17:32

Helal olsun. Bu kadar esnaf batmışken bir çoğu da batmak üzereyken çıkıp böyle bir açıklamayı her babayiğit yapamaz. Evet beka olmazsa hiçbirşey olmaz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'daki bulut manzarası Huser Yaylasını aratmadı

Samsun'daki bulut manzarası Huser Yaylasını aratmadı