16 Eylül 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ESNAF ODASI BAŞKANI KAPALI OLAN İŞ YERİNDEN VERGİ ALMAK HELAL Mİ DİYE SORDU

Samsun'da esnaf odası başkanı kapalı olan iş yerinden vergi almak helal mi diye sordu

Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, pandemi nedeniyle kapalı olan iş yerlerinden vergi, SSK ve BAĞKUR primi alınmasının helal olup olmadığını sordu.

18 Kasım 2020 Çarşamba 14:41 GÜNCEL

Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, Korona Virüs sebebi ile iş yerleri kapalı durumda olan esnaflardan vergi alınması ile ilgili, "Bu helal mi" diye sordu.


Diyanet İşleri Başkanına "Kapalı olan iş yerlerinden vergi almak helal mi?" diye soran Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Sevgili kardeşimizin biri benden bir ricada bulunmuş. Aynen şunu demiş. "Başkanım sorun bakalım sayın Sağlık Bakanı ve özellikle Diyanet İşleri başkanına soralım kapanan iş yerlerinden vergi almak helal mi? Bende soruyorum Ey Diyanet! Ey hacılar hocalar! Ey hayırlı cumalar mesajından başka islami bilmeyen siyasetçiler, parti liderleri. Kapalı olan esnaftan vergi, SSK, Bağkur primi tahsilatı yapmak HELAL MİDİR? Mağdurdan vergi almak HELAL MİDİR? Ey cesur basın sizde sorun! Yarın manşet atın. HELAL MİDİR?" dedi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

siz seçtiniz

21 Kasım 2020 Cumartesi 04:20

Onlara işliyor vergi, işlerin ilerlemesede tabeladaki reklamın işliyor derler, nefret ve kinle anıyorum bu akp yi

Hüsniye Baykal

19 Kasım 2020 Perşembe 09:54

Sayın başkan,Bu durumda bırakın vergi almayı halktan yana güçlü devletler,maddi,manevi destek verirler.Bu desteği vermeyen Devletler kimin Devletidir?Zor günlerde yardımcı olmıyan Devlet Ne zaman yanımızda olacak?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir, yağan yağmura yakalanan kadınlar ve annelere şemsiye tuttu

Mustafa Demir, yağan yağmura yakalanan kadınlar ve annelere şemsiye tuttu