27 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA ESNAF ODASI BAŞKANLARI ZİHNİ BAŞKANIN DAİMA YANINDAYIZ DEDİ

Samsun'da esnaf odası başkanları Zihni Başkanın daima yanındayız dedi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, esnaf odası başkanları ile bir araya geldi. Samsun'da esnaf odası başkanları AK Parti'nin yeniden aday göstermediği Zihni Şahin için "Daima Yanındayız" açıklaması yaptı.

04 Aralık 2018 Salı 14:25 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çiftlik Caddesi esnafı ile bir araya geldi, ardından İlkadım-Gazi Kooperatifi'ni ziyaret ederek burada esnaf odası başkanları ile buluştu.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, güne esnaf turlarıyla başladı. Başkan Zihni Şahin ilk olarak Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği'nin yönetim kurulu ve üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Zihni Şahin, dana sonra ise Samsun İlkadım-Gazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret etti.

'TÜM GÜCÜMLE HİZMET ETTİK'
Burada Kooperatif Başkanı Zabit Pilan, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Zihni Şahin, yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Çok sayıda Oda başkanının da yer aldığı ziyaretti Başkan Zihni Şahin, şunları söyledi:"Samsun büyük bir şehir. Elimizden geldiği kadarıyla tüm gücümüz ve gayretimizle Samsun'a hizmet etmek, Samsun'un problemlerini kucaklayarak çözmek için gayret ettik. Yapabildiklerimiz, yapmaya çalıştıklarımız var ama tabi ki bazı problemlerin çözümü de bir süreçtir. Önemli olan insanın niyetini ortaya koyup gayret etmesidir. 

'HALKIMIZ BİZİ SAHİPLENDİ'
Geldiğimiz süreç itibariyle de Samsun'un bize göstermiş olduğu yakınlığa desteğe çok müteşekkirim. Şehirde gerçekten bize karşı çok büyük bir sahiplenme oldu. O yüzden gönüllerin başkanıyız. Hangi konumda olursak olalım, önemli değil, önemli olan Samsun'a, şehrimize, insanlarımıza hizmet etmektir.

'SAATLERCE AYAKTA KALDIM, YORULMADIM!..'
Samsun'u çok seven ve Samsun sevdalısı bir insanım. Bu durum siyaset öncesinde de böyleydi. Samsun'un kalkınması ve gelişmesi için neler yapılabilir adına İstanbul'daki iş adamları, bürokratlar ve siyasilerle bir toplantı yaptık. Oradaki heyecanı bir görmeliydiniz. 3.5 saat ayakta kaldım ama hiç bir yorgunluk dahi hissetmedim. Çünkü memleket meselesi konuşuldu. Orada herkesi Samsun'a yatırım yapmaya davet ettik. Gönül seferberliği başlattık. Bunu Ankara, Bursa gibi diğer illerde de gerçekleştirdik. Samsun ne kadar gelişirse buradaki insanlar da o kadar huzurlu ve mutlu olur."'ZİHNİ BAŞKANIN DAİMA YANINDAYIZ'
Samsun İlkadım-Gazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zabit Pilan da Başkan Zihni Şahin'e ziyareti için teşekkür ederek, "Başkanımız daima esnafın yanında oldu. Bunun için kendisine müteşekkiriz. Biz de daima onun yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

ODA BAŞKANLARI TAM KADRO!
Kooperatif'teki ziyarete ayrıca Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özman, Fırıncılar Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç, Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Terziler Odası Başkanı Turgay Karadeniz, Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz, Lokantacılar Odası Başkanvekili Osman Yazıcı, Madeni Sanatkarlar Oıdası Başkanı Eyüp Aydın, Mobilyacılar Odası Başkanı Cengiz Gürtan da katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de 8 yaşındaki Furkan Varol otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetti

Samsun Vezirköprü'de 8 yaşındaki Furkan Varol otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetti