22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA EV YANGININDA YANAN PİTBULL BAKIM MERKEZİNDE HAYATA DÖNDÜRÜLDÜ

Samsun'da ev yangınında yanan Pitbull bakım merkezinde hayata döndürüldü

Samsun'un İlkadım ilçesinde bir evde çıkan yangında alevlerin içerisinde kalarak ağır yaralanan Pitbull cinsi köpek, Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezinde tedavi altına alınarak hayata döndürüldü.

26 Temmuz 2020 Pazar 17:35 GÜNCEL
Samsun'da geçen Nisan ayında çatı katı yangınında alevler içinde kalarak yaralanan pitbull cinsi köpek Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezinde tedavi ediliyor.

Samsun'un İlkadım ilçesi Rasathane Mahallesi’nde geçen Nisan ayında 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangında alevler arasında kalan köpek itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Ekipler daha sonra yaralı köpeği tedavi için “Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi”ne götürdü. Burada 3 aydır tedavi altında tutulan ve ‘Mutlu’ adı verilen yaralı hayvan her geçen gün iyileşiyor.  Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi Veteriner Hekimi Begüm Gönülay, “Vücudunda yanıklarla bize getirildi. Biz de burada ilk müdahalesinin ardından bakımını yaptık. Gözleri, kafası ve bacaklarında yanıklar vardı. Yaralarını iyileştirdik. Psikolojisi çok bozuktu ve çok zayıftı. Her gün onunla ilgilendik yemeklerini yedirdik. Daha da iyileştirmeye devam ediyoruz. İsmini de ‘Mutlu’ koyduk. Merkezimizde en iyi şekilde bakılıyor” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor için gövdemi koydum idareciler, iş dünyası desteklemiyor

Samsunspor için gövdemi koydum idareciler, iş dünyası desteklemiyor