19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA FETÖ SLOGANI İLE REKLAM YAPAN DERSHANEYE TEPKİ YAĞDI

Samsun'da FETÖ sloganı ile reklam yapan dershaneye tepki yağdı

Samsun ve ilçelerde FETÖ sloganına benzer 'Zaman Eğitim Zamanı' sloganı ile reklam yapan dershane, vatandaşlardan tepki yağınca bilboardlara koydurduğu o reklam afişlerini toplattı.

28 Ağustos 2018 Salı 15:18 GÜNCEL

Samsun ve ilçelerde FETÖ yayın organı olan Zaman Gazetesi'nin kullandığı slogana benzer bir sloganla reklam yapan dershane, tepki gelince bilboardlara koydurduğu o görselleri toplattırdı.


Samsun'da A.. Okulları inanılmaz bir skandala imza attı. Dershanenin reklam afişlerinde FETÖ terör örgütünün yayın organı olan Zaman Gazetesi'nin kullandığı sloganı çağrıştıran bir slogan kullanan A.. Okullarına tepki yağdı. 

Hatırlanacağı üzere FETÖ yayın organı Zaman Gazetesi, Gezi eylemleri sürecinde 'Zaman Kardeşlik Zamanı' sloganı ile sübliminal bir reklam yayınlamıştı. Samsun'da A.. Okulları ise 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Zaman Gazetesi'nin kullandığı bu slogana benzer bir sloganı dershanenin tanıtım reklamlarında kullanınca tepkileri üzerine çekti. A.. Okulları tarafından Samsun ve ilçelerde bilbordlara 'Zaman Eğitim Zamanı' sloganı ile reklam çalışması yapan dershane gelen tepkiler üzerine o görselleri bilbordlardan toplattı.

BrtHaber'de yer alan habere göre A.. Okulları, FETÖ çağrışımı yapan 'Zaman Eğitim Zamanı' sloganlı  reklam görsellerini Bafra ilçesinde gelen tepkiler üzerine kaldırttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum ilçesinin nüfusu 55 bin kişi arttı, belediye 87 projeyi hayata geçirdi

Samsun'da Atakum ilçesinin nüfusu 55 bin kişi arttı, belediye 87 projeyi hayata geçirdi