25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA FETÖ'DEN HAPİS CEZASI OLAN İŞADAMI ERDOĞAN'IN YANI BAŞINA KADAR GİRDİ

Samsun'da FETÖ'den hapis cezası olan işadamı Erdoğan'ın yanı başına kadar girdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Haziran 2018 tarihinde Samsun'da gerçekleştirdiği miting sonrası vatandaşların çağrısı üzerine ziyaret ettiği Simit Center'da FETÖ'den hapis cezası alan bir işadamının Erdoğan'ın yanına kadar sokulması şaşkınlık yarattı.

20 Haziran 2018 Çarşamba 19:01 GÜNCEL

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan, ve 3 yıl hapis cezası istemi ile tutuksuz yargılanan iş adamı A.Ç'nin Samsun mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın simit yediği Simit Center isimli kafe de, Erdoğan'ın yanına kadar girmesi ve fotoğraf çekinmesi akıllarda durgunluk yarattı.


Samsun'da geçtiğimiz günlerde 24 Haziran seçimleri nedeni ile miting yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting sonrası Cumhuriyet Meydanında bulunan Simit Center isimli kafede bulunan vatandaşların, tezahüratları üzerine gittiği mekanda simit yerken vatandaşlarlada sohbet etti.

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan işadamı A.Ç. tutuksuz yargılanırken hakkında 3 yıl hapis cezası bulunuyor. İşadamı A.Ç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine tezahüratta bulunan vatandaşları kırmayarak miting sonrası Simit Center'a gelmesini fırsat bilerek, Erdoğan'ın yanına kadar sokuldu.

FETÖ soruşturması kapsamında hakkında 3 yıl hapis cezası istemi ile davası halen devam eden işadamı A.Ç'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bu kadar sokulacak kadar cesareti ve cürreti nereden aldığı ise merak konusu oldu. Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ terör örgütü ile mücadele sert mesajlar verirken, parti tabanına da sık sık FETÖ üyeleri ile ilgili uyarılarda bulunuyor. Erdoğan'ın FETÖ ile mücadele keskin ve kararlı tavrına rağmen, Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan, ve 3 yıl hapis cezası istemi ile tutuksuz yargılanan iş adamı A.Ç'nin tüm bunlara rağmen hiç bir şey olmamış gibi ziyaret ettiği Simit Center isimli kafe de Recep Tayyip Erdoğan'ın yanına kadar girmesi ve fotoğraf çekinmesi akıllarda durgunluk yarattı. Öte yandan Cumhuriyet Meydanında bulunan Simit Center isimli iş yerine kayyum ataması yapılmadığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mustafa ayhan

22 Haziran 2018 Cuma 00:26

Birileri devletin hafizasi ile oynuyor ve aklanmaya calisan hainler muazzam calisiyorlar 9m2 dukkanda civata satan bugunse buyuk zengin olan kisi hapisten salindi ogluda 1 seye cikacakmis isyerleride iade edilecekmis birileri devletle oynuyorki bunlar hala etkin ve idaredeler ey cumhurbaskanim ne olacak bunlar fetocu simit centere sizi sokanlara hesap sorulmayacakmi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Gülsan Sanayi esnafına taşınma sorununu nasıl çözeceklerini anlattı

Zihni Şahin Gülsan Sanayi esnafına taşınma sorununu nasıl çözeceklerini anlattı