26 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA FINDIK ÜRETİCİSİNİN ÜZERİNE YÜRÜYEN İLÇE BAŞKANI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Samsun'da fındık üreticisinin üzerine yürüyen ilçe başkanı hakkında şok iddia

Samsun'un 19 Mayıs İlçesinde fındık üreticisinin üzerine yürüyen AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı'nın şimdide evinden bir kişiyi aldırtarak yeğenine dövdürttüğü iddiası gündeme geldi.

13 Eylül 2017 Çarşamba 22:59 GÜNCEL
Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde açıklanan fındık fiyatına tepki gösteren üretici Mustafa Durmuş'un üzerine yürüyen AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile ilgili şimdide şok bir iddia gündeme geldi.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Kalaycı'ya fındık üreticisi Mustafa Durmuş ile yaptığı tartışmaya ait video görüntülerinin ortaya çıkması üzerine tepkiler yağmıştı. AK Parti seçmeni olduğunu söyleyen fındık üreticisine "Ben senin başkanın falan değilim ya" diyerek çıkışan AK Parti İlçe Başkanı Kalaycı'nın ortaya çıkan videoda fındık üreticisinin üzerine yürüdüğü ve burada görüntü alan gazeteciye de "Çekme lan" diyerek tepki gösterdiği görülmüştü. Kalaycı'nın ortaya çıkan video da cep telefonu ile polisi arayarak, "Benim partinin önüne birisi gelmiş gelin temizleyin" diyerek talimat vermesi de eleştirilere neden olmuştu.

İrfan Kalaycı'nın davranışları AK Parti seçmeni tarafından da büyük tepki çekerken, olay yaygın haber siteleri ve TV kanallarında da haber olarak yayınlandı. Tepkilerin odağındaki AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı'nın fındık üreticisinin üzerine yürümesi olayının yankıları sürerken bir şok iddia daha gündeme geldi.  İddiaya göre İlçe Başkanı Kalaycı'nın ilçede yaşayan İbrahim Akkuş isimli bir genci sosyal medyada yaptığı eleştiriler nedeniyle yeğenine talimat vererek dövdürttü. 

İLÇE BAŞKANI TALİMAT VERDİ YEĞENİ EVDEN ALIP DARP ETTİ
Kalaycı'nın talimatı ile darp edildiği gündeme gelen İbrahim Akkuş, olayla ilgili sosyal medya sayfasında yaptığı açıklamada, boğazının sıkıldığını gösteren fotoğrafları yayınlayarak, "AK Parti'nin 19 Mayıs İlçe Başkanı tarafından yeğenine talimat verilip evimden alınıp barajın orda bana bu saldırı gerçekleşti. Gidin sesini kesin diye ve de Başkan Osman Topaloğlu hakkında olan paylaşımımı kaldırmamı istediler. Bende kaldırmak durumunda kaldım. Kendilerini mahkemeye verip darp raporu ile olayı mahkemeye taşıdım" açıklaması yaptı.

İbrahim Akkuş isimli genç, yaptığı bu açıklamanın yanı sıra darp raporunu ve şikayet dilekçesini de yayınladı. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Emin YILMAZ

14 Eylül 2017 Perşembe 10:18

Eğer bu adama bu zulüm yapılmışsa, dünyanın sonu gelmiş demektir. Bu adamın AK PARTİLİ olma şansı yok ve AK PARTİ bu başkanı görevinden derhal almalı. Ben bir Ordulu olarak bu olaya sessiz kalmıyorum. Bütün fındıkçılar tepki göstermeli. Bu arada her şeye çözüm bulan parti maalesef FINDIK FİYATINA çözüm bulmak istemiyor. Bu millet seçimlerde gereğini yapmaz ise yazıklar olsun bütün fındık üreticilerine

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun basının acı günü! Gazeteci Şevki Yıldırım vefat etti

Samsun basının acı günü! Gazeteci Şevki Yıldırım vefat etti