29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA FLORYA ET ENTEGRE HAYVANSAL ATIKLARI DOĞAYA ATIYOR

Samsun'da Florya Et Entegre hayvansal atıkları doğaya atıyor

Samsun'da Atakum Belediyesinin Sanayi Sitesi Rehabilitasyon Çalışma Sahası olarak belirlediği İncesu köy yolu mevkiindeki yeşil alana ve burada bulunan dere yatağına Florya Et Entegre Tesisleri hayvansal atıklar atması tepki çekti.

05 Ekim 2021 Salı 14:21 GÜNCEL

Samsun'da İncesu köyünde bulunan yeşil alan ve dere yatağına çöp ve moloz yığınları atarken görüntülenen Atakum Belediyesine, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 94 bin lira para cezası uygularken, aynı bölgeye Florya Et Entegre Tesislerinin de hayvansal atıklar attığı ortaya çıktı.


Atakum ilçesi İncesu mevkiinde bulunan Florya Et Entegre Tesislerinde kesilen hayvanlara ait atıkların doğaya ve dere kenarına atıldığı belirlendi. Atakum Belediyesinin çöp ve moloz yığınlarını attığı İncesu mevkiindeki bölgeden video ve fotoğraflar yayınlayan Yeniçağ Gazetesi muhabiri İbrahim Akkuş, bu kez de Florya Et Entegre Tesislerinin aynı yere hayvansal atıkları attığını görüntüledi. 

Florya Et Entegre Tesislerinin, Atakum Belediyesine uygulanan para cezasına rağmen, İncesu mevkiinde ki yeşil alan ve dere yatağına hayvansal atıkları boşaltmaya devam etmesi şaşkınlık yaratırken, çevreciler duruma tepki gösterdi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan ATORSEN Genel Başkanı Ali Bal ile ilgili şok iddialar!

Samsun'dan ATORSEN Genel Başkanı Ali Bal ile ilgili şok iddialar!