25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA GAZETECİ ERDEM EROL'DAN ACI BİBER TADINDA BİR KÖŞE YAZISI

Samsun'da gazeteci Erdem Erol'dan acı biber tadında bir köşe yazısı

Samsun'da Haber Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Erdem Erol, acı biber tadında yazdığı köşe yazısında Samsun'da adam mı var?" diyenlerin, "Adam seçme referanslarının yüzde 10'lar" olduğunu öğrendik yine 2020'de.." satırları ile dikkati çekti.

03 Ocak 2021 Pazar 20:00 GÜNCEL

Samsun'da Haber Gazetesi'nin internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Erdem Erol, 'Samsun'da Kaybettiklerimiz Ve Kazandıklarımız' başlıklı köşe yazısında dikkat çekici başlıklar sundu.

Samsun'da gazeteci Erdem Erol, Haber Gazetesi internet sitesinde yazdığı köşe yazısı ile dikkati çekti.

Mesleğin Keskin Kalemi Erdem Erol'un köşe yazısı adeta acı biber tadında olurken, "Oturdukları koltuk nedeniyle kendilerini dev aynasında gören siyasetçilerin cüceliklerine şahit olduk. Koltuğa oturunca birilerini 'bitirmeye' niyet edenlerin, kendilerinin nasıl tükendiğini, mum gibi eridiğine şahitlik ettik..."Samsun'da adam mı var?" diyenlerin, "Adam seçme referanslarının yüzde 10'lar" olduğunu öğrendik yine 2020'de.." satırları ise yazdığı köşe yazısının dikkat çekici satırları oldu.

Samsun'da Kaybettiklerimiz Ve Kazandıklarımız başlıklı köşe yazısında Erdem Erol, Samsun için 2020 yılını değerlendirirken, "Birçok alanda 'Gelenin, gideni arattığı' bir yıl oldu" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TFF 1. ligde Yılport Samsunspor Adanaspor'u 2-1 yendi

TFF 1. ligde Yılport Samsunspor Adanaspor'u 2-1 yendi