24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA GAZETECİ NECDET UZUN, HABER GAZETESİNE VEDA EDEREK AYRILDI

Samsun'da gazeteci Necdet Uzun, Haber Gazetesine veda ederek ayrıldı

Samsun'da yayınlanan Haber Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini 14 yıldır yapan gazeteci Necdet Uzun, gazetenin bağlı bulunduğu Haber Medya Grubundan ayrıldı.

09 Eylül 2018 Pazar 15:07 GÜNCEL

Samsun'da gazeteci Necdet Uzun, Haber Gazetesinde yer alan 'Helalleşme' başlıklı köşe yazısında Haber Medya Grubundan ayrıldığını açıkladı.


Samsun'da 2005 yılında kurulan Haber Gazetesi'nin 14 yıldır Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Necdet Uzun, gazetenin bugün ki sayısında yer alan köşe yazısı ile dikkat çekti.  Helalleşme başlıklı köşe yazısında okurlarına veda eden Necdet Uzun, Haber Gazetesi'nin bağlı bulunduğu Haber Medya Grubundan ayrıldığını yazdı.

Gazeteci Necdet Uzun köşe yazısında, "Nasıl başlasam, bilemiyorum... Çünkü, öylesine bir yazı değil bu... Yaklaşık 14 yıllık bir birliktelikten  "Ayrılıyorum"  demek kolay mı?.. Zordur  “ayrılık” yazıları yazmak… Böyle hallerde  “Kelimeler kifayetsiz"  kalır... Bu kararımı,  Haber Medya’nın en büyük hissedarı  olan Yönetim Kurulu Başkanımız Adnan Ölmez  ile de  yüz yüze paylaştım,  “Ortalık devam etsin” dedi,  dostça ve arkadaşça el sıkıştık… Çalışma arkadaşlarımla da helalleştim… Yıllık izinlerimden kalan 15 günlük ihbar süresini kullanarak Haber Gazetesi’ndeki profesyonel çalışma hayatına son noktayı koydum… Siz sevgili okuyucularımdan da  “helallik” isteyerek,  “Allaha ısmarladık” diyorum…" diyerek veda etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da A101 marketlerde personelin gece zam mesaisi

Samsun'da A101 marketlerde personelin gece zam mesaisi