19 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA GENEL YAYIN YÖNETMENİNİN REFERANDUM SÜRECİNE AİT ŞOK SES KAYDI SIZDIRILDI

Samsun'da genel yayın yönetmeninin referandum sürecine ait şok ses kaydı sızdırıldı

Samsun'da bir yayın grubunun televizyonu bünyesinde görev yapan bir genel yayın yönetmeninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da isminin geçtiği şok ses kaydı sızdırıldı.

30 Mart 2018 Cuma 13:13 GÜNCEL

Samsun'da bir yayın grubunun televizyon kanalı genel yayın yönetmeninin, tahminen referandum sürecinde başka bir kişi ile yaptığı görüşmenin, ses kayıtlarının sızdırılması Samsun gündeminde şok etkisi yarattı.


Samsun'da bir yayın grubunun televizyon kanalının genel yayın yönetmenliğini yapan ismin, sızdırılan ses kaydında, referandum süreci ile ilgili "Aşkımız memleket için millet için evet. Hayır açanları dövüyorlar biliyorsun demi bu arada.  Hayır pankartı açanlara silahla ateş ediyorlar pankartlarını kesiyorlar. İstanbul'da ateş açtılar hayır açanlara. Burda şeyleri kestiler ipleri. FE... Tayyip değil mi öyle değil mi, öyle değil mi, öyle da" sözleri yer alıyor.

Öte yandan televizyon kanalının genel yayın yönetmenine ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının tahminen bir araç içerisinde kayıt edildiği sanılıyor. Ses kaydının ise kim veya kimler tarafından sızdırıldığı bilinmezken, özellikle AK Parti tabanını rahatsız edecek olan iki ayrı kaydın belediyeler ve siyasilere genel yayın yönetmeninin ismi verilerek e-mail ve WhatsApp yolu ile gönderildiği gündeme geldi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

AHMET KABADAYI

30 Mart 2018 Cuma 18:09

BUNU YAPANLARA TEŞKİLATLAR VE BELEDİYE BAŞKANLARI PARA BASIYOR NAMUSSUZLAR ALÇAKLAR

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Polis Akademisi sınav sorularını çalan FETÖ üyelerine Samsun dahil 24 ilde operasyon

Polis Akademisi sınav sorularını çalan FETÖ üyelerine Samsun dahil 24 ilde operasyon