17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA GIDA DEPOSUNA BASKIN! 2010 YILINDAN KALMA MAKARNALAR ELE GEÇİRİLDİ

Samsun'da gıda deposuna baskın! 2010 yılından kalma makarnalar ele geçirildi

Samsun'un Bafra ilçesinde bir depoya yapılan baskında ele geçirilen tarihi geçmiş 700 kilogram makarnanın 2010 yılından kalma olduğu ortaya çıktı.

04 Eylül 2018 Salı 19:16 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde İlçe Tarım Müdürlüğü ve belediye zabıtaları tarafından bir depoya gerçekleştirilen baskında, çok sayıda tarihi geçmiş gıda ele geçirilirken, depoda piyasaya sürülmek üzere bekletilen 700 kilo makarnanın 2010 yılından kalma olması şaşkınlık yarattı.


Bafra ilçesindi zabıta görevlileri ile İlçe Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü görevlileri, gelen bir ihbar üzerine Bafra ilçesine bağlı Hacınabi Mahallesi Hacı Ahmet Sokak'ta S.Ü'ye ait depoya baskın düzenledi. Yapılan baskında depoda, son kullanım tarihi 2010'da bitmiş yaklaşık 700 kilogram makarna bulundu. Makarnalar deponun önüne getirilen iş makinesine yüklenerek imha edilmek üzere götürüldü. S.Ü. hakkında cezai işlem uygulandı.Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri, insan sağlığını tehlikeye düşürenlere yönelik denetimlerin süreceğini, vatandaşlardan bu tür konulara duyarlılık göstererek, Alo 174 Gıda Hattı'na ihbarda bulunmalarını istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım hizmette altın çağını yaşıyor yapacak çok işimiz var

Erdoğan Tok: İlkadım hizmette altın çağını yaşıyor yapacak çok işimiz var