20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA GÖRME ENGELLİ UFUK GÜRBÜZ CHP'YE SİTEM ETTİ ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ

Samsun'da görme engelli Ufuk Gürbüz CHP'ye sitem etti aday adaylığından çekildi

Samsun'da CHP'den Atakum Belediyesi için Meclis üyesi aday adayı olan görme engelli Ufuk Gürbüz, sitem dolu sözlerle aday adaylığından çekildiğini açıkladı.

01 Aralık 2018 Cumartesi 15:16 GÜNCEL

Samsun'da CHP'den Atakum Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olan görme engelli Ufuk Gürbüz, 3 Aralık Dünyü Engelliler Gününde CHP Atakum İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı için yaptığı başvuru dosyasını geri alacağını açıkladı.


CHP Atakum Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığından çekildiğini duyuran görme engelli Ufuk Gürbüz konu ile ilgili ise sosyal medya sayfasından sitem dolu sözler söyledi. 

Aday adaylığından çekilmesi ile ilgili sosyal medya sayfasından açıklama yapan görme engelli Ufuk Gürbüz, açıklamasında engelli bir vatandaş olarak kendisinin CHP tarafından yok sayıldığını belirterek,  "Değerli dostlar,CHP Atakum Belediye Meclis üyesi aday adaylığımdan çekiliyorum. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü CHP Atakum İlçe binasına dosyamı almaya gideceğim. Dostlar Atakum CHP ilçe örgütünde engellilerin; zenci mantığı özel bir proje ile yok sayıldı. Projenin senarist ve yapımcı ,hayata geçiren ve buna göz yuman sponsor ile özel planlandı. Bunlar daha sonra açıklanacaktır. Dostlar CHP Atakum ilçede bu projenin hayata geçmesinde Zalim ve paranın zulmü varsa engellilerin Allah’ı, demokratik mücadelesi ve Atakum halkı var. 45 gündür yaptığım kampanyada; müthiş bir sevgi, destek ve katkı koyan herkese teşekkür ediyor halkalarını helal etsinler" dedi. 
(Ufuk Gürbüz'ün adaylıktan çekildiği ile ilgili sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama olduğu gibi yayınlanmış, herhangi bir imla düzenlemesi yapılmamıştır)


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinin İller Bankasına olan ve tüm borç toplamı dudak uçuklattı

Samsun Büyükşehir Belediyesinin İller Bankasına olan ve tüm borç toplamı dudak uçuklattı