24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA GÜL AYDIN İLE HÜRKAN ONUK DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Samsun'da Gül Aydın ile Hürkan Onuk dünya evine girdiler

Samsun'da Erkan ve Hülya Onuk çiftinin oğlu Hürkan Onuk ile Ali ve Fehmiye çiftinin biricik kızları Gül Aydın, rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler.

02 Eylül 2021 Perşembe 11:19 GÜNCEL
Trabzon Çaykara eşrafından Manisa Soma'da ikamet eden Ali ve Fehmiye Aydın çiftinin Halkla İlişkiler Uzmanı sevgili kızları Gül ile Samsun Kavak ilçesi Yaşar Doğu Mahallesi Muhtarı (merhum) Çerkes Ferit Onuk'un torunu Büyükşehir Belediyesi'nden emekli Erkan ve Hülya Onuk çiftinin oğlu Aydın Kuşadası  Ege Eman BİO Enerji geri dönüşüm tesisi yönetici Hürkan Onuk muhteşem bir tören ile dünya evine girdi. 

BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇİFTİN NİKAHINI KIYDI
Samsun Fuariçi Derya Kırbahçesinde düzenlenen muhteşem düğünde çiftin nikağını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıydı. Ege Eman Enerji Genel Müdürü Levent Onuk ve eşi Sevinç Onuk'un çiftin şahidi oldu. Düğüne gelin ve damadın çok sayıda arkadaşı ve sevenleri katıldı.

DEMİRTAŞ: MUTLULUKLAR DİLİYORUM
Yeni hayatlarında genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan Demirtaş, "Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabi ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" dedi.Kıyılan nikahın akabinde Başkan Demirtaş,evliliğe adım atan gençlere çeyrek altın,Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettikten sonra katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Salona büyük alkış yağmuru altında giren Gül-Hürkan çifti ilk dansları ile tüm konukları büyülediler. Ayrıca damadın babası Erkan Onuk ve kızı Cansu Onuk'un çerkes dansı ise büyüledi. O anları ise düğüne gelen misafirler cep telefonu ile kaydetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Erhan Usta'ya 20 bin liralık tazminat davası açtı

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Erhan Usta'ya 20 bin liralık tazminat davası açtı