31 Ekim 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA HANGİ BÖLGELER KORONA VİRÜS İÇİN RİSKLİ! UYGULAMAYI İNDİR ÖĞREN

Samsun'da hangi bölgeler Korona Virüs için riskli! Uygulamayı indir öğren

Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar uygulaması ile Korona Virüs'te riskli bölgede olup olmadığınızı öğrenmeniz mümkün. Uygulama ile Samsun'da Korona Virüs'te riskli bölgeleri öğrene bilirsiniz.

19 Nisan 2020 Pazar 13:47 GÜNCEL

Samsun'da hangi mahalle, hangi sokak Korona Virüs için riskli bölge. Samsun'da hangi bölgelerde enfekte yoğunluğu var? Tüm bu soruların yanıtlarını Hayat Eve Sığar uygulaması ile öğrenmeniz mümkün.


Sağlık Bakanlığının İos ve Google Play'de yayınladığı Hayat Eve Sığar uygulaması ile, Korona Virüs'te riskli bölge, sokak ve mahalleleri öğrenmeniz mümkün oluyor. Yayınlandığı andan itibaran büyük ilgi gören Hayat Eve Sığar uygulamasını Samsun'dan da çok sayıda vatandaş indirerek, yaşadığı mahalle, sokak yada bölgenin Korona Virüs için riskli alan olup olmadığını öğrenmeye çalıştı.

Hayat Eve Sığar uygulamasında şehirlerde, sokak ve mahallelerde enfekte yoğunluğu durumu ile birlikte evde izolasyon durumu da kullanıcılara bildiriliyor. Samsun'da Korona Virüs'te riskli bölgede olup olmadığını merak eden çok sayıda vatandaş indirdiği uygulama ile yaşadığı bölgenin riskli olup olmadığına bakarken, aldıkları ekran görüntülerini de sosyal medya sayfalarında yayınladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'ın girişimleri ile Samsun'da 6 bin 500 erzak kolisi dağıtılacak

Yüksel Yıldırım'ın girişimleri ile Samsun'da 6 bin 500 erzak kolisi dağıtılacak