17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA HASTANE KARIŞTI! KORONALI HASTALARLA, TESTE GİDEN VATANDAŞLAR AYNI KUYRUKTA

Samsun'da hastane karıştı! Koronalı hastalarla, teste giden vatandaşlar aynı kuyrukta

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Korona testi yaptırmaya giden vatandaşlarla Korona Virüs taşıyan hastaların aynı ortamda ve aynı kuyrukta sıra bekletildiği iddia edilirken, hastanede bu nedenle gerginlik yaşandığı gündeme geldi.

11 Ağustos 2020 Salı 18:52 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs testi için Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden vatandaşlarla, Covid-19 virüsü taşıyan hastaların aynı ortamda ve aynı poliklinikte oluşan kuyrukta bekletildiği iddia edildi.


Samsun'da şok iddia.. Korona Virüs testi yaptırmak için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden vatandaşlar saatlerce bekledikleri kuyrukta, Covid-19 virüsü taşıyan hastalarında olduğunun ileri sürülmesi üzerine duruma tepki gösterdi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iddiaya göre Korona testi yaptırmaya giden vatandaşlar uzun süre sıra beklerken, kendileri ile birlikte Covid-19 virüsü taşıyan hastalarında kuyrukta olduğu iddia edilince hastanede olay çıktı. Bir vatandaş bu duruma tepki göstererek, Korona testi için kuyrukta bekleyen insanların arasına virüs taşıyan hastaların da çağrılmasına sinirlenerek görevlilere bağırıp çağırmaya başladı. Korona Virüs taşıyan hastaların kendileri ile birlikte aynı ortamda Korona testine tabi tutulmasına sinirlenerek bağırıp çağırmaya başlayan vatandaşa ise hastane güvenliği müdahale etti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Faruk

15 Ağustos 2020 Cumartesi 10:53

Şuna emin olduk ki bu kent sahipsiz,ne idareci var ne denetim,bunlarin gücü garibana,bunlarin derdi iş yapmak değil

Namık

11 Ağustos 2020 Salı 21:16

Böyle bir hastane olur mu,bu kadar ciddi bir konuda yapilan işe bak,derhal bashekimi sorumlulari görevden alin,siz görmedikçe onlar aymazliktan geliyor,yeter artik,bu ilde kurumlarin çivisi çıktı

Cengiz

11 Ağustos 2020 Salı 21:14

Al bir rezalet daha,samsun da her kurumda beceriksiz insan atanmasi moda olmus,yazik bu güzel kent e,nerde sağlık müdürü,nerde vali

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona vaka sayıları basına yansıyor yetkililer sus pus!

Samsun'da Korona vaka sayıları basına yansıyor yetkililer sus pus!