16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA HAVZA BELEDİYESİ ÇALIŞANI GÖKHAN ÇOBAN KANSERE YENİK DÜŞTÜ

Samsun'da Havza Belediyesi çalışanı Gökhan Çoban kansere yenik düştü

Samsun'un Havza İlçe Belediyesinde elektrik teknisyeni olarak çalışan 35 yaşındaki Gökhan Çoban, yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

03 Ocak 2018 Çarşamba 17:34 GÜNCEL

Samsun'un Havza İlçesinde yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek yaşamını yitiren Havza Belediyesi çalışanı Gökhan Çoban'ın cenazesi, toprağa verildi.


Samsun'un Havza İlçe Belediyesinde görev yapan ve bir süredir kanser hastalığı ile mücadele eden elektrik teknisyeni Gökhan Çoban, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Havza ilçesine getirilen Gökhan Çoban’ın cenazesi, Memduhiye Mahallesi'ndeki evinde helallik alınmasının ardından belediye binası önüne götürüldü. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, burada düzenlenen törende yaptığı konuşmada, genç yaştaki mesai arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirdi.İyileşmesi için dualar ettiklerini belirten Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz, "Ama Mevlam bizlerden çok seviyormuş. Bizler mesai arkadaşları olarak haklarımızı helal ediyoruz. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.

Kanser nedeni ile hayatını kaybeden Gökhan Çoban'ın cenazesi, öğle namazını müteakiben Kevser Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Memduhiye Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: Kalkancı mahallesi açık hava spor kompleksine kavuşuyor

Erdoğan Tok: Kalkancı mahallesi açık hava spor kompleksine kavuşuyor