19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA HAYVAN BARINAĞINDA HAYVANLAR AÇ VE SUSUZ BIRAKILIYOR İDDİASI!

Samsun'da hayvan barınağında hayvanlar aç ve susuz bırakılıyor iddiası!

Samsun'da bulunan hayvan barınağında kalan hayvanların aç ve susuz bırakıldıkları iddiası ile bir açıklama yapan Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, "Hayvanlar ölüme terk edilmiş" dedi.

31 Ekim 2020 Cumartesi 14:26 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesine ait hayvan barınağında hayvanların aç ve susuz bırakılarak ölüme terk edildikleri iddia edildi.


Samsun'da bulunan hayvan barınağında çekilen görüntülerde, barınakta kalan hayvanların su ve mama kablarının boş olduğu ve hayvanların uzun süredir bu şekilde yaşam mücadelesi verdikleri öne sürüldü. 

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Haydar Özkan bu görüntüler üzerine Samsun Büyükşehir Belediyesine giderek başkan Mustafa Demir ile görüştü. Görüşme sonrası Samsun Büyükşehir Belediyesi binası önünde bir açıklama yapan Haydar Özkan, "Barınağı ziyaret ettik, maalesef durum çok vahimdi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile görüştük durumu kendisine arz ettik. Ama maalesef hiç mi hiç duyarlı olmadığı için o hayvanlar orada ölüme terk edilmiş. Orada açlıktan susuzluktan kırılan her hayvanın vebali var." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Hayvan Barınağı ile ilgili iddialara Mustafa Demir açıklama yaptı

Samsun Hayvan Barınağı ile ilgili iddialara Mustafa Demir açıklama yaptı