18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN'DA HİZMETE GİREN TANZİM SATIŞ MERKEZLERİNDE İŞTE DOMATES, BİBER, PATLICAN FİYATLARI

Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde işte domates, biber, patlıcan fiyatları

Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde domates, biber, patlıcan fiyatları ne kadar. işte Samsun'da satışlara başlayan Tanzim Satış Merkezlerinde ki meyve sebze fiyatları..

27 Şubat 2019 Çarşamba 14:00 GÜNCEL

Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde domates, biber, patlıcan, kuru soğan, patates fiyatları ne kadar.. Merak edenler için işte Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde sebze fiyatları..


Samsun'da bugün itibari ile İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde 7 ayrı noktada tanzim satış merkezleri açılırak hizmete girdi. Ucuz sebze ve meyve satışı yapacak olan tanzim satış merkezlerine Samsunlular sabah saatlerinden itibaren adeta akın ederek, satış merkezleri önünden uzun kuyruklar oluşturdu.

Peki Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde domates, biber, patlıcan, kuru soğan, dolmalık biber, salatalık kaç liradan satılıyor.Samsun'da hizmete giren tanzim satış merkezlerinde domatesin kilosu 3 liradan, salatalığın kilosu 4 liradan, sivri biberin kilosu 6 liradan, dolmalık biberin kilosu 6 liradan, patlıcanın kilosu 4.5 liradan, patatesin kilosu 2 liradan ve kuru soğanın kilosu ise 2 liradan vatandaşlara satılıyor.

Samsun'da tanzim satış merkezlerinde ki fiyatın yanı sıra İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde hangi noktalarda tanzim satış merkezi var. Bu adresleri merak edenler için de işte Samsun'da 3 ilçede kurulan ve hizmete giren tanzim satış merkezlerinin yerleri..

İŞTE SAMSUN'DAKİ TANZİM SATIŞ NOKTALARI
Samsun'da kurulacak tanzim satış noktaları şu adreslerde hizmet verecek: 
1. Atakum Emek Parkı
2. İlkadım Çatalarmut Mahallesi 30 Ağustos Caddesi 30 Ağustos Parkı
3. İlkadım Kadıköy Mahallesi Kuyu Sokak kavşağı, SASKİ şantiyesi
4. İlkadım Fatih Mahallesi Fatih Parkı
5. İlkadım Adalet Mahallesi Asri Mezarlık karşısı (Eski organik pazar yeri)
6. İlkadım Cumhuriyet Meydanı Anıt Park girişi
7. Canik Kefeli Parkı

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bulunan Anemon Otel Yılport Samsunspor Kulübünü icraya verdi

Samsun'da bulunan Anemon Otel Yılport Samsunspor Kulübünü icraya verdi