22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA İDLİB ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPILDI! ESAD'IN PİÇLERİ YILDIRAMAZ BİZLERİ

Samsun'da İdlib şehitleri için yürüyüş yapıldı! Esad'ın piçleri yıldıramaz bizleri

Samsun'da İdlib şehitleri için yürüyüş yapıldı. Samsun'da İdlib şehitleri için yapılan yürüyüşte "Esad'ın piçleri yıldıramaz bizleri" sloganları atıldı.

01 Mart 2020 Pazar 19:02 GÜNCEL

Samsun'da İdlib'de rejim güçlerinin alçak saldırısı sonucu şehit düşen Mehmetçikler için Türk Bayrakları ile yürüyüş yapıldı.


Akşam saatlerinde Samsun'un Çiftlik caddesi üzerinde İdlib şehitleri için düzenlenen yürüyüşe vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, yürüyüşte 'Şehitler ölmez vatan bölünmez, Esad'ın piçleri yıldıramaz bizleri' şeklinde sloganlar atıldı. İdlib'de 36 Mehmetçiğimiz şehit olurken Samsun doğumlu piyade uzman onbaşı Tayfun Pekel, Eyüp Gülaştı, Recep Bekir ve Şükrü Elibol'de İdlib'de şehit düşmüştü.

Samsun doğumlu İdlib şehitleri Tayfun Pekel ve Eyüp Gülaştı ile Şükrü Elibol memleketlerinde toprağa verilirken, Vezirköprü ilçesi doğumlu olan İdlib şehidi Recep Bekir ise ailesinin yaşadığı Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Samsun halkı ise İdlib'den gelen şehit haberlerinin ardından bugün Türk Bayrakları ile yürüyüş düzenleyerek, Suriye'ye ve Esad rejimine tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor şampiyonluk yolunda en yakın rakibine 10 puan fark attı

Yılport Samsunspor şampiyonluk yolunda en yakın rakibine 10 puan fark attı