24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA İLÇE KAYMAKAMI ALTINER, MAKAM ARACI İLE TERS YÖNDE İLERLERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Samsun'da İlçe Kaymakamı Altıner, makam aracı ile ters yönde ilerlerken görüntülendi

Samsun'da Vezirköprü İlçe Kaymakamı Yunus Emre Altıner, 19 Mayıs ilçesinde kendi kullandığı makam aracı ile ters yolda ilerlerken görüntülendi.

15 Nisan 2018 Pazar 17:47 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde İbrahim Akkuş tarafından makam aracı ile ters yolda seyir ederken görüntülenen Vezirköprü İlçe Kaymakamı Yunus Emre Altıner bu davranışı ile şaşkınlık yarattı. 


Şoför koltuğunda oturan ve makam aracının ön koltuğun da da küçük bir kız çocuğu bulunan Vezirköprü İlçe Kaymakamı Yunus Emre Altıner'in İbrahim Akkuş tarafından çekilen görüntülerde kendisine emniyet kemeri taktı, yanında bulunan küçük kıza ise emniyet kemeri takmadığı görüldü. 

Vezirköprü Kaymakamı Altıner'in makam aracını kendisinin de kullanması dikkat çekerken,  görüntüleri çeken İbrahim Akkuş'un uyarılarına rağmen makam aracı ile ters yolda seyir ederek hem kendi can güvenliğini hem yanında bulunan küçük kızın can güvenliğini hemde karayolunda bulunan araç sürücülerinin can güvenliğini tehlikeye attı.Kaymakam Yunus Emre Altıner'in trafikte makam aracı ile ters yönde giderken görüntülerinin çeken İbrahim Akkuş ise bu görüntüleri sosyal medyada yayınladı. Görüntülerin yayınlanması üzerine vatandaşlarda Vezirköprü İlçe Kaymakamı Altıner'e tepki gösterdi.  

19 Mayıs ilçesinde makam aracı ile ters yönde ilerlerken görüntülenen Vezirköprü İlçe Kaymakamı Altıner'in daha sonra kendisini telefonla aradığını açıklayan İbrahim Akkuş, konuyla ilgili şunları dile getirdi.
"Samsun Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner bey ile telefon görüşmemiz oldu. Ancak olay neticisenide tarafıma yapmış olduğu bilgilendirme sonucunda olayın tamamen navigasyon hatasından kaynaklanığını zikretmiştir. Ters yola girince bunu fark edip ters yönden dönmek zorunda kaldığını ifade etmiştir. Kendisi beni arayarak bu davranışımdan ötürü teşekkür etmiştir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yapılan Cami ve Külliye inanç turizminin yeni adresi olacak

Samsun'da yapılan Cami ve Külliye inanç turizminin yeni adresi olacak