26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN'DA İLÇE MİNİBÜSLERİ İÇİN YAPILACAK TERMİNALİN PROJESİ BİTTİ

Samsun'da İlçe Minibüsleri için yapılacak terminalin projesi bitti

Samsun'da şehir merkezine giremeyen ilçe minibüsleri bu haberi bekliyordu. Samsun'da İlçe Minibüsleri için yapılacak terminalin projesi bitti

02 Eylül 2020 Çarşamba 14:41 GÜNCEL

Samsun'da ilçe minibüslerinin en büyük sorunu olan şehir içine girememe konusunun çözümü için Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçe minibüsleri için terminal yapacak.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in 31 Mart seçim vaadi olan İlçe minibüsleri için terminal yapımı ile ilgili yeni gelişme..

Mustafa Demir, seçim sürecinde ilçe minibüslerinin Samsun şehir merkezine girebilmelerini sağlayabilmek için terminal yapacaklarını açıklamıştı. Samsun'da ilçe minibüslerinin şehir merkezine girememesi nedeniyle vatandaşlar mağdur olduklarını söylerken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu sorunu kökten çözecek ilçe minibüs terminali ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Samsun'da eski Bafra Garajı'nın olduğu yere yapılması planlanan ilçe minibüs terminali ile ilgili konuşan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir,  "Minibüs terminali projesi bitti. Yapımına başlamak için trafik düzenlemesini bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

04 Eylül 2020 Cuma 14:34

yer seçimi gülsan sanayinin yeri olsa daha mantıklı olurdu sonuçta taşınacak o alanı yeşil alan ve cami yapılacak bir tarafıda termianl olsun zaten trafik sıkışık o bölgede

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tıp Fakültesinde normal serviste bulunan iki hastada Korona Virüs çıktı

Samsun Tıp Fakültesinde normal serviste bulunan iki hastada Korona Virüs çıktı