31 Mayıs 2020 Pazar

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK OYUNU AİLESİ İLE BİRLİKTE KULLANDI

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok oyunu ailesi ile birlikte kullandı

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, 31 Mart yerel seçimlerinde oyunu ailesi ile birlikte Yeşilyurt İlköğretim Okulunda bulunan 1019 nolu sandıkta kullandı.

31 Mart 2019 Pazar 15:30 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için sandık başına giderek eşi ve çocukları ile birlikte oyunu kullandı.


Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, oyunu kullanmak için gittiği okulda sandık görevlileri ve vatandaşlarla da sohbet etti. Erdoğan Tok, eşi ve çocukları ile birlikte oyunu 1019 numaralı sandıkta kullandı.KAZANAN İLKADIM OLSUN
31 Mart Yerel Seçimleri için oy kullandıktan sonra açıklama yapan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "Biz seçim çalışmalarımızı tamamlayarak bugün seçim için son görevimizi huzurlu bir ortamda gerçekleştiriyoruz. Çalışmalar süresince vatandaşımıza yaptığımız ve yapacağımız projelerimizi anlatarak onların oyuna talip olduk. Bire bir diyaloglar kurarak dertleşme ve sohbet etme şansı bulduk. Şimdi sıra vatandaşımıza geldi onlarda sandıklara giderek inanıyorum ki hem İlkadımımız için hem şehrimiz için hem de ülkemiz için en doğru kararı vereceklerdir" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerinde oyunu Atakum'da kullandı

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerinde oyunu Atakum'da kullandı