22 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ SAATHANE ESNAFLARIYLA BULUŞTU

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Saathane esnaflarıyla buluştu

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, vatandaştan kaçan değil, vatandaşın ayağına giden anlayışa sahip olduklarını söyledi, Saathane Meydanınnda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

02 Haziran 2019 Pazar 15:28 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan ayı nedeni ile iftar sonrası gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Saathane Meydanında devam etti.


Samsun'un İlkadım Belediye Necattin Demirtaş, vatandaşlarla bir araya gelmek için ilçeyi dolaşarak esnaf ziyaretleri yapıyor. Başkan Demirtaş, "Yaşanabilir bir İlkadım için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her fırsatımız da esnaflarımızı ziyaret ederek onların derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını soruyoruz" dedi.

VATANDAŞDAN KAÇAN DEĞİL VATANDAŞLA OLAN BİR BAŞKAN
İlkadım Belediye Necattin Demirtaş, mahallelerde esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak, vatandaşın talep ve önerilerini dinliyor. Esnaf ziyaretlerinde  sahada belediye faaliyetlerini yerinde incelerken, bölgedeki esnafları da ziyaret ediyor.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, "Yerel bir yönetici olarak bizleri seçimle görev başına getiren vatandaşlarımızın ayağına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinlemek daha doğru. Vatandaştan kaçan değil, vatandaşla her an birlikte, yan yana ilçemizi yönetmeye çalışıyoruz. Yöneticilik demek, devamlı halkın yanında olmak ve onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. İlkadım'da  yaşamak bir ayrıcalıktır. İlçemize daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına da vatandaşla bire bir sürekli iletişim halindeyiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir: Oylarınıza halel getirmeyeceğiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir: Oylarınıza halel getirmeyeceğiz